Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Olete täna praktiline ja eelistate tegutseda kodus. Võimalik, et hakkate märkama tegemata töid, mis ripakil olnud. Hea aeg remondi alustamiseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik, et tõmbate täna ligi pedantseid inimesi, kes hakkavad teid igal võimalikul juhul kasvatama ja õpetama. See ajab teid aga lausa marru.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna on suurenenud teie lõbujanu ning soov oma kaaslasi üllatada. Teie fantaasia on täna vägagi lennukas ning tõenäoliselt suudate midagi põnevat välja mõelda.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Olete täna aktiivses ning ettevõtlikus meeleolus. Võimalik, et satute olukorda, kus peate olema juhiks ja otsustajaks. Partnerluses kipute domineerima.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tõenäoliselt saate täna inspiratsiooni eelkõige lastest või lapsemeelsusest. Hea aeg teha midagi sellist, mida alati olete teha tahtnud, kuid pole julgenud.
Neitsi 23. august - 22. september
Püüdke ära kasutada kõik juhused, mida elu teile pakub. Täna on soodustatud kõikvõimalik enesetäiendamine ning uute oskuste omandamine.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Tunnete end täna veidi ebakindlana, kuna arvate, et teie teadmised pole piisavad. Usaldage oma intuitsiooni, nii saavutate hetkel parimad tulemused.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Kui teil on mingi saladus, mida olete teadlikult varjata püüdnud, siis nüüd võite sattuda situatsiooni, kus tunnete soovi see endast välja rääkida.
Ambur 23. november - 21. detsember
Vältige jäika suhtumist endasse ja oma kaaslastesse. Ärge algatage omal initsiatiivil vastupanu ilminguid ning hoiduge vastumeelsest koostööst.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Pöörate oma välimusele täna suuremat tähelepanu, kui tavaliselt. Otsite enda ümbert harmooniat ja rahu ning arvatavasti see teil ka õnnestub!
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Täna peaksite püüdma olla konkreetsem, kui tavaliselt. Vältige mõistukõnet ja sümboolseid vihjeid, teist võidakse sootuks valesti aru saada.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna on hea päev enesega tegelemiseks. Olete nüüd intuitiivsem, kui tavaliselt ning suudate tajuda igat teid ümbritsevat nüanssi. Paranevad suhted teistega.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: