Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Suudate näha asju selgema pilguga, kui muidu. Avastate, et olete juba pikka aega kellegi suhtes ülekohtuselt käitunud. Hea võimalus paluda andestust.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Võimalik, et tunnete nüüd tugevat vajadust tegeleda iseendaga. Hakkate teadlikult inimestest eralduma. Seltskondlik elu jääb tahaplaanile.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kipute täna paika pandud plaanidest kõrvale kalduma, mis vahelduse mõttes võib päris hea olla, kuid vältige siiski ka mõttetut aja ja energia raiskamist.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna võib tulla teie plaanidesse mõni oluline muudatus. Nüüd on ootamatuste aeg, kus peaksite valmis olema spontaanseks asjade laabumiseks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna aktiviseerub teie elus see külg, mis seotud loomingulise eneseteostuse, avalike esinemiste ja vastassugupoole võrgutamisega. Mõjute atraktiivsena.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Täna on teie jaoks soodne päev koostöö arendamiseks või laenu küsimiseks. Jätate endast usaldusväärse ning igati meeldiva inimese mulje.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Püüdke vältida oma kohustustest loobumist ja ärge andke neid teistele täita. Hoidke madalat profiili, see on lõppkokkuvõttes teile endale kasulik.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kipute täna käituma vastandlikult. Kord olete emotsionaalne ja avameelne, siis jällegi endassetõmbunud. Püüdke leida sisemine tasakaal.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Lubate enesele täna märksa vabameelsemat ja anarhistlikumat käitumist, kui tavaliselt. Võite kergesti nii mõnelegi inimesele suurt peavalu tekitada.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Pöörake tähelepanu nii füüsilisele kui ka psühhilisele tervisele. Soodne aeg võtta aeg maha ja tegeleda millegi lõõgastavaga, näiteks käia massaþis.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Teie suhtumine kaaslastesse on täna jahedam ning vaoshoitum, kui tavaliselt. Tänu oma reserveeritusele suudate varjata tegelikke tundeid.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Olete täna kergesti mõjutatav ja uje. Ettevaatust liikluses ja suhtlemisel võõraste inimestega, kes võivad teid ära kasutada. Ebasoodne lepinguteks.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::