Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Võimalik, et teid hakkab täna kummitama mõni minevikus tehtud apsakas. Kuid parim, mida hetkel teha saate, on see, et püüate edaspidi targem olla.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik, et puutute täna kokku koduste argieluprobleemidega, kuid samas olete oma mõtetes hoopis kusagil mujal. Teie lähedastel on raske teid mõista.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Lähedastele inimsuhetele teie elus on omane intensiivsus. Te pole huvitatud pealiskaudsetest suhetest. Hea päev romantilisteks ettevõtmisteks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Olete täna lõbujanuline ning saate inimestega suurepäraselt läbi. Tõsisteks jutuajamisteks ja filosofeerimiseks pole just kõige soodsam aeg.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tõenäoliselt satute üle pika aja tegelema just nende asjadega, mis teile inspiratsiooni ning jõudu annavad. Hea aeg oma elu ümberkorraldamiseks.
Neitsi 23. august - 22. september
Teie ajagraafik osutub nüüd tõenäoliselt vägagi tihedaks, mistõttu on oht, et jääte kõikides oma tegemistes pealiskaudseks. Võimalik, et unustate midagi.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Armastate mugavust ja seetõttu püüate luua kõikjal enda ümber hubast õhkkonda. Täna on hea päev külastada vanu sõpru ja taaselustada traditsioone.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Liigne tundelisus, ekstravagantsus ning murelikkus tekitavad probleeme kaaslastega. Oht saada petta, seetõttu ebasoodne aeg sõlmida lepinguid.
Ambur 23. november - 21. detsember
Teie nõudlikkus võib nüüd ületada igasugused piirid ja nii võite oma kaaslastega kergesti tülli minna. Täna oleks parem hoopis omaette olla!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Teie meeleolu on täna väga vahelduv. Kipute tühisest ebaõnnestumisest lausa endast välja minema. Pöörake suuremat tähelepanu oma perekonnale ja kodule.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Püüdke täna vältida uute projektide ning ettevõtmiste alustamist, tegelege parem perekondlike ja koduga seotud kohustustega. Paranevad suhted vanematega.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et keegi hakkab huvi tundma teie isikliku elu vastu. Olete suutnud enesest jätta salapärase ja huvitava mulje. Mõjute müstilisena.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: