Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Nüüd on teie jaoks soodne aeg, mil saate vastavalt oma teenetele ka väärilise tähelepanu ning heakskiidu. See annab teile entusiasmi veelgi juurde.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Suudate nüüd tavalisest paremini oma aega planeerida ning teha korrektuuri paikapandud plaanides. Teie emotsioonid jäävad veidi tahaplaanile.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna te parema meelega põgeneksite iseenda eest ja unustaksite kohustused. Võite minna isegi äärmustesse ja käituda anarhistlikult. Ettevaatust tehnikaga!
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Alustate tänast päeva uue entusiasmiga. Püüate luua inimestega positiivseid ja aktiivseid suhteid. Teie energilisus mõjub ka teistele toniseerivalt.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Nüüd on aeg vastu võtta oma eelnenud tegude viljad. Teieni jõuavad suure ringiga tagasi probleemid, millest te juba ammu arvasite end vabanenud olevat.
Neitsi 23. august - 22. september
Kipute täna asju ilustama ja võite tänu sellele soovile, elada ideaalses maailmas, totaalsesse illusiooni langeda. Vältige alkohoolseid jooke!
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Hindate ilu ja harmooniat ning teie jaoks on välistatud kõikvõimalikud ekstreemsused. Hea päev veeta aega koos pere ja sõpradega või vanavanematega.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Olete täna tavalisest leplikum, mis on põhjustatud alateadlikust hirmust üksi jääda. Püüdke vältida enese allasurumist, nii olete ise õnnelikum.
Ambur 23. november - 21. detsember
Teie mõistus on täna terane ning liigutused kiired. Otsite aktiivselt võimalust ennast teostada või lihtsalt proovile panna. Hea aeg õppimiseks.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Esile võib kerkida melanhoolia. Ärge liialdage alkoholi ega narkootiliste ainetega. Hea aeg tegeleda meditatsiooni ja palvetamisega.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Täna aktiviseeruvad praktilised ja realistlikud meeleolud. Suudate teha loogilisi ning arukaid järeldusi. Samas on teie emotsionaalne pool veidi piiratud.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Kaldute domineerima oma kaaslaste üle ning suudate neid mõjutada. Tunete huvi sügavate filosoofiliste teemade ja sünni-surma müsteeriumi suhtes.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: