Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Nüüd on katsumusterohke aeg. Olge valmis rahaasjadega seotud probleemideks. Samas on hea päev tegeleda enese harimise või täiendamisega. Soodne reisimiseks.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Illusioonide ja pettumiste päev. Võite langeda varga ohvriks. Täna pole soovitav sõlmida lepinguid ja teha tähtsaid otsuseid. Hea aeg tegeleda mediteerimisega.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Naudite tähelepanu ja kui te seda piisavalt ei saa, siis hakkate tegema kasvõi midagi veidrat, et seda võita. Teie enesekriitika on täna peaaegu olematu.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna peaksite tavalisest suuremat tähelepanu pöörama oma vaimsele tervisele. Liigne pinge, mis seotud kohustustega võib teid rööpast välja viia.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võivad aset leida juhtumid, mis on ekstreemsed, kuid lõppevad siiski õnnelikult. Vältige liigset hulljulgust ja arvestage endast nõrgematega.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Kui olete harjunud tavaliselt oma tahtmist saama, siis olge nüüd valmis selleks, et peate hoopis ise kellegi soove täitma hakkama. Perekondlikud pinged.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võimalik, et teid hakkab täna kummitama mõni minevikus tehtud apsakas. Kuid parim, mida hetkel teha saate, on see, et püüate edaspidi targem olla.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võimalikud kokkupõrked lähedaste sõpradega. Vältige jäika suhtumist ja püüdke olla dünaamilisem oma maailmavaadetes. Võtke aega lõõgastumiseks.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Võimalik, et teid tabab täna ootamatult sõnaline rünnak. Olge valmis ennast maksma panema ja ärge laske omale pähe istuda. Edukad on materiaalsed asjad.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna on päev, mil seni rahulikest inimsuhetest võib saada väga intensiivne ja arendav suhe. Otsite alateadlikult ekstreemseid ning äärmuslikke kogemusi.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võimalik, et tunnete ennast täna täiesti jõuetuna ning kaotate usu asjadesse, millest alles hiljuti vaimustuses olite. Ärge võtke seda tunnet liiga tõsiselt!
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalik, et teile tekib täna konkurent, kelle olemasolu ei tasuks sugugi alahinnata. Püüdke tähelepanelikult jälgida, mis teie ümber toimub.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::