Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Igapäevane rutiin on teile tüütav ning igav. Kaldute unistama ja rändama unelmates kaugele ära tegelikust reaalsusest. Ettevaatust alkoholiga!
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Suudate olla täna sõltumatum, kui tavaliselt. Nüüd avalduvad teie juhiomadused, hea aeg uute projektide alustamiseks ja ideede esitamiseks kaaslastele.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Inimesed on täna teiega otsekohesed ning ehk isegi veidi halastamatud. Võite mõnelt lähedaselt terava märkuse saada. Ärge jääge nukrutsema!
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Tunnete end ilma hubase kodu ja perekonnata õnnetu ning hüljatuna. Soodne aeg teha koduseid töid ja tegeleda millegi ilusa ning loomingulisega.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui vähegi võimalik, siis lükake tähtsate otsuste, uute projektide ja muude elumuudatustega seotud asjad edasi. Teil on oht jätta asju kahe silma vahele.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Täna valitsevad rahutud mõjud. Püüdke ennast hoida rahulikuna ning vältige tormakate ja läbimõtlematute otsuste tegemist. Hea aeg sportimiseks.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Laske oma kammitsetud mõistus vabaks ja tehke midagi sellist, mis teile tõeliselt meeldib. Täna on ideaalne päev selleks, et tegeleda meelelahutustega.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Olete täna kergesti mõjutatav oma kaaslaste arvamusest. Teil võib esineda raskusi konkreetsete otsuste langetamisel, parem lükake need hoopis edasi!
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna valitsevad kirglikud energiad. Teie seksuaalsus on praegu suurem, kui tavaliselt. Samas on oht sattuda armukadedusest tulenevatesse tülidesse.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Suudate täna olla peenetundeline ning arukas. Hea päev suhelda inimestega, kes vajvad tuge ja mõistmist. Aidates teisi saate uusi ja huvitavaid ideid.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kipute täna emotsionaalse impulsi tagajärjel tegema kiireid ning ettearvamatuid tegusid. Peaksite siiski olukorda adekvaatselt hinnata püüdma!
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Püüdke leida vaba aega suhtlemiseks oma vanavanematega. Tänasel päeval on soodustatud kõikvõimalikud perekondlikud suhted. Saate ootamatult head nõu.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::