Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänased planeediseisud soosivad kõikvõimalikke raha ning paberitega seotud asjaajamisi. Suudate olla väga täpne ning märkate igat pisiasja.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Tänased energiad muudavad teid enesekindlaks ning otsustavaks. Partnerlussuhetes võtate automaatselt juhi positsiooni. Samuti tõuseb teie enesehinnang.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tõsiste meeleoludega päev. Salapärased juhtumid ja ekstreemsed olukorrad võivad põhjustada psühholoogilist kriisi. Vältige kirurgilisi protseduure.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Teie tervis võib nüüd endast märku anda just nii, et teil ei jää mingit võimalust sellele mitte tähelepanu pöörata. Hea aeg dieedi alustamiseks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Tänased seisud annavad kehale füüsilist jõudu ja liikuvust ning hingele optimismi. Püüdke vältida liialdusi, eriti neid, mis seotud toiduga.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Võimalik, et tunnete täna raskust oma tunnete väljendamisel ja võib-olla kipute isegi enese eest midagi peitma. Saage üle oma hirmust ja kompleksidest!
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna võib tekkida pinge teie suhetes lähedase inimesega. Kuna teil on täna raske olla avameelne, võib vastastikune usaldus partneriga väheneda.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võimalikud psühholoogilised probleemid armusuhetes. Tunnete ebakindlust oma tunnetes. Püüdke jääda iseenda vastu ausaks, vaadake oma südamesse.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Võimalik, et hakkate kahtlema oma elutee valiku õigsuses. Segadused suhetes, põhjendamatu solvumine ja ebaõige olukorra hindamine. Võtke aeg maha!
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olete täna peomeeleolus. Kipute võõraste inimestega avameelitsema ning võite natuke liigagi palju lobiseda. Püüdke olla alkoholiga ettevaatlik.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kipute ennast alahindama ning liiga kergesti loobuma oma unistusest. Püüdke leida sisemist rahu ja otsige suhtlust usaldusväärsete inimestega.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Teie ettekujutusvõime on nüüd eriti aktiivne. Teie mõtted rändavad fantaasiamaailmades ning see tuleb kasuks juhul, kui otsustate midagi loomingulist teha.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::