Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna võite kokku puutuda oma sisemiste salasoovidega. Laske end vabaks ja püüdke käituda ning elada võimalikult loomulikult. Hea aeg filosoofia uurimiseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Olete täna praktiline ja asjalik, suudate kerge vaevaga viia lõpule pooleliolevaid asju. Kuid kui keegi püüab teid taga kiirustada, võib kõik pooleli jääda.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Võimalik, et tunnete ennast täna täiesti jõuetuna ning kaotate usu asjadesse, millest alles hiljuti vaimustuses olite. Ärge võtke seda tunnet liiga tõsiselt!
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Informatsiooni ja elutarkuse saamise päev. Teile tuleb kasuks tegeleda teadusliku tegevusega, õppida ja kavandada edaspidist tegevust.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tajute olukorda kui lõpmatut pidutsemist ja eufooriat. Oht muutuda laisaks ning käituda kergemeelselt. See võib teile tulevikus kätte maksta.
Neitsi 23. august - 22. september
Teie mõistus on täna tavalisest aktiivsem. Vajate omale vestluspartnereid, kellega saaks rääkida intellektuaalsetel ja filosoofilistel teemadel.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Kipute olema perfektsionist. Esitate oma kaaslastele suured ootused, kuid väga võimalik, et peate kahjuks pettuma. Hea aeg tegeleda iseendaga.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Olete täna lõbus ning ettevõtlik. Samas kaldute veidi rabistama ja liiga kergekäelisi otsuseid langetama. Kiirustamisest võib saada peamine komistuskivi!
Ambur 23. november - 21. detsember
Olete täna üsna isemeelne ning kipute inimesi kamandama. Teil on raskusi mõistmisel, et ka teistel võiks õigus olla. Püüdke täna iseseisvalt tegutseda.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Tänased planeediseisud võivad teid sundida pöörasteks käitumisviisideks. Teil kaob reaalsustaju ja igasugune hirm. Püüdke täna vältida alkoholi.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Võimalik, et satute täna ootamatult tähelepanu keskmesse. Teie avalikkuse ette tulemine toob teile kasu eelkõige siis, kui suudate loomulikuks jääda.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Olete avameelne ning jutukas. Naudite tähelepanu ja seda, kui saate teistele avalikult oma kordaminekutest rääkida. Püüdke siiski sellega mitte üle pingutada.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: