Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Laienevad huvivaldkonnad ja aktiviseerub õppevõime. Muutute kaaslaste seisukohtade suhtes tolerantsemaks. Praegu paika pandud plaanid on reaalsed.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Tänased planeedimõjud sunnivad teid muutuma aktiivsemaks ja töötama enesearengu suunas. Loobuge ükskõiksest suhtumisest, hinnake seda, mis teile antud.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Naudite täna kõikvõimalikke seiklusi. Te lausa ise otsite neid ja püüate oma elu huvitavamaks teha. Rutiinsed tegevused aga ei õnnestu eriti hästi.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Teid hakkab täna kummitama kinnisidee, mis seotud kellegi enda poole võitmisega. Püüate iga hinna eest tõestada, et olete väärtuslik ja huvitav.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Päev täis kirgi ja romantikat! Kui teil on kellegi vastu salajased tunded, siis täna tunnete julgust neid ka välja näidata. Ettevaatust liialdustega.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Tunnete end täna veidi ebakindlana, kuna arvate, et teie teadmised pole piisavad. Usaldage oma intuitsiooni, nii saavutate hetkel parimad tulemused.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Te tajute enda ümber ilu, graatsiat ja harmooniat. Hea aeg külastada ilusalongi ja teha oma sõpradele või perele kingitusi. Võimalik armumine.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Teie tähelepanu on pööratud sellele, et saada erakordseks, tunnustatud inimeseks. Olete köidetud tugevatest isiksustest, kes suudavad rahvast mõjutada.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Püüdke oma elu korraldada nii, et teil oleks pidevalt tegevust. Vastasel juhul võib laiskus ja ükskõiksus teist jagu saada. Hea päev suhtlemiseks loodusega.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olete distsiplineeritud inimene, kes saab hakkama aega ja kannatlikkust nõudvate ülesannetega. Hoiate kinni reeglitest, kuid olge paindlikum.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võimalik, et kohtate isikut, kes püüab teid ja teie kaaslaseid õpetada arvates, et täidab oma suurt missiooni. Vaadake seda läbi huumoriprisma.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Olete täna tunduvalt vastuvõtlikum kõikvõimalikele esoteerilistele teadustele, kui tavaliselt. Teid hakkavad huvitama inimeste psühholoogilised iseärasused.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::