Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänast päeva iseloomustavad lünklik mõttelaad, kergemeelsus ja tuulepäisus. Olge ettevaatlik oma isikliku varaga, oht varaste ohvriks saada.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kipute mõtlema endast veidi rohkem kui olete. Kui tekib mõte, et olete tähtis ja eriline, siis istuge maha ja revideerige see mõte ilusti läbi.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kipute ennast täna üle hindama ja oma lati väga kõrgele lükkama. Seetõttu on teil raske leida inimest, kes teie arvates oleks vääriline partner.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võite sattuda täna süüdistatava rolli, ehkki tegelikult te süüdi pole. Raskused ennast teistele arusaadavaks teha tekkivad siis, kui väldite kogu tõe rääkimist.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Olge tähelepanelik selle suhtes, mida räägite. Igat asja, mis pähe tuleb, ei tasu kohe välja öelda. Hinnake olukorda ja siis tehke alles järeldusi.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Tänased planeediseisud annavad teile optimistliku ja positiivse meeleolu. Suudate ka probleemidest hoopis kergemini üle saada, kui tavaliselt.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kirglike ja seksuaalsete mõjudega päev. Võimalikud kergemeelsed suhted. Püüate leida oma piire ja ületada valuläve. Huvi müstika ja salapära vastu.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Palvetamine ja mediteerimine on täna väga soodustatud, kuid äritegevuseks ei sobi tänane päev üldse. Püüdke hoiduda nii füüsilisest kui vaimsest vägivallast.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Kipute täna oma võimetes kahtlema ning ootate oma kaaslastelt innustust. Head teeks suhtlemine lähedaste sõpradega ja ka nende probleemide kuulamine.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Emotsionaalne impulsiivsus ühineb keskendumisevõimega ning suunate kogu energia konkreetsele valdkonnale. Teate, mida soovida ja mis on teile kasulik.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Nüüd on aeg, mil peaksite aega pühendama iseendale. Ärge laske kohusetundel ennast ängistusse viia ja võtke rahulikult aega ka puhkamiseks.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Otsite emotsionaalset turvatunnet, kuid samas on teil raske lõdvestuda ja kedagi usaldada. Püüdke siiski mõista, et igaüks ei pruugi vaenlane olla.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::