Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Kipute liiga jäigalt kinni hoidma põhimõtetest, mis teile tegelikult midagi väärtuslikku ei paku. Püüdke maailma avarama pilguga vaadata.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Täna peaksite andma oma psüühikale ja mõistusele puhkust. Vältige enese killustamist, tehke ainult neid asju, mis esmatähtsad ja hädavajalikud.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Olete helde, südamlik ja optimistlik. Saavutate austuse kaaslaste seas ning edu töö tegemisel. Soodne päev õppimiseks ja laste kasvatamiseks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Pooldate täna pigem rahulikku ja turvalist keskkonda. Eelistate jääda koju selle aemel, et koos sõpradega pidutsema minna. Valdavalt intellektuaalsed mõjud.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Kipute täna demonstratiivselt ja väljakutsuvalt käituma. Panete mõnuga ülbitsejaid paika. Samas ärge üle pingutage, olge valmis teravateks tagajärgedeks.
Neitsi 23. august - 22. september
Aktiviseeruvad müstika ja salapärase informatsiooniga seotud teemad. Võimalik, et kohtute täna inimesega, kes toob teie ellu ekstreemsusi.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Soodne ajavahemik intellektuaalseks tegevuseks suhtlemiseks,lepingute sõlmimiseks ja reisimiseks. Võite langetada edu põhjustavaid otsuseid.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Kipute end täna teiste arvamusest liigselt mõjutada laskma. Võimalik, et keegi püüab teid kamandada, kuid jääge siiski endale kindlaks, nii võidate ka austuse.
Ambur 23. november - 21. detsember
Reisimine, kolimine ja erinevate uute valdkondade proovimine on teile täna igati soodsad. Tunnete uudishimu ja soovi tutvuda uute inimestega.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Teil võib täna tekkida olukord, kus saate ennast täielikult välja elada. Kasutage seda võimalust kindlasti ära, nii säästate oma tervist!
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Nüüd puutute kokku inimestega, kes tunnevad vajadust teile oma südant puistata. Püüdke olla mõistev ka nende suhtes, kelle probleemid teile korda ei lähe.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Teie eneseteadvus pole just kõige aktiivsem ning lasete endale liiga palju ettekirjutusi teha. Püüdke olla iseteadlikum ja usaldage ennast rohkem.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: