Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna kerkivad teie ette seni varjul olnud teemad. Teie ammused unistused ja salajased huvid tulevad nüüd päevavalgele. Üldiselt pigem positiivne aeg.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Olete tavalisest otsekohesem. Kui suudaksite säilitada taktitunde, oleks täna hea päev suhete klaarimiseks ning arusaamatuste lahendamiseks.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Olete täna algatusvõimeline ja innukas. Teie ideed võivad paljudele inimestele huvi ja inspiratsiooni pakkuda. Hea aeg loominguliseks koostööks.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võimalik, et kuulete oma kaaslastelt ebameeldivat informatsiooni. Olge valmis karmi tõe teada saamiseks, kuid arvestage, et tegelikult tuleb see teile kasuks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Võimalik, et kogete täna täiesti ootamatult kellegi vastutulelikkust ja siirast abi. Olge valmis seda vääriliselt hindama ja näidake välja oma tänulikkust.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Olete täna tavalisest kasuahnem ning mõtlete eneselegi ootamatult veidi alatuid mõtteid. Püüdke oma mõistust ja himusid taltsutada. Minge loodusesse jalutama!
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Nüüd on hea aeg teha oma elus muudatusi ja uuendusi. Inspiratsiooni peaks jätkuma mitme uue ettevõtmise kavandamiseks. Eelkõige toimib see kunsti vallas.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Edasijõudmine sõltub sellest kuivõrd suudate oma visioone materialiseerida. Püüdke oma kogemusi ja teadvustusi jagada ka teistele. Olge "teie ise".
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Püüate oma tegevuses täna rõhuda stabiilsusele. Te ei nõustu riskima isegi siis, kui võite väga palju kasu saada. Esile kerkivad perekondlikud teemad.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Teil on kalduvus täna uskuda kergeusklikult asju, mida ei peaks uskuma. Oht langeda valeõpetuse ja manipulaatorite ohvriks. Hoiduge alkoholist.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kui teil avaneb täna võimalus oma oskusi demonstreerida, siis kasutage seda kindlasti ära! Võimalik, et teid märkab keegi, kellest hiljem suur kasu tõuseb.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna võib teil tekkida probleem asjade õigesti mõistmisega. Tänu oma kompleksidele võite inimestest välja lugeda hoopis midagi muud, kui nad mõtlesid.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::