Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Ülemäärane sõjakus ja energilisus segavad teil edu saavutada. Tööl võib esineda konkurents ja kokkupõrked kaaslastega. Hea päev füüsiliseks tegevuseks.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Olete täna tavalisest seksuaalsem ning võimalik, et mõjute mõnede inimeste jaoks lausa ärritavalt väljakutsuvalt. Intriigid võivad kergesti tekkida.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Hea päev loovaks tööks. Vältige liigset laialivalgumist ning püüdke teistega suhtlemisel olla konkreetne. Oht unustada varem kokkulepitud asju.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Soov olla silmapaistev. Enamus tänaseid ettevõtmisi on edukad. Vältige liigset eneseimetlust ja olge teiste suhtes tähelepanelikum ning austavam.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Võimalik, et puutute täna tihedalt kokku lastega. Hea aeg olla teistele eeskujuks ja näidata oma häid külgi. Suudate jätta endast suurepärast muljet.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Võimalik, et avastate enese jaoks täna inimese, kes on teie läheduses juba ammu olnud, kuid teile siiani märkamatuks jäänud. Sõprusest võib saada armastus.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna on teie mõistus ja mälu teravamad, kui tavaliselt. Suudate mõelda ratsionaalselt ning leida lahenduse ka keerulistele olukordadele.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Pöörate nüüd tähelepanu eelkõige sisemistele protsessidele. Analüüsite ennast ja oma käitumist erinevates olukordades. Võimalik, et teete huvitavaid avastusi.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Kipute täna veidi taktitundetult ja mõtlematult käituma. Püüdke olla teiste suhtes tähelepanelikum ja vältige enese upitamist kaaslaste arvelt.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Egoistlike mõjudega päev. Olete veendunud oma erilisuses ning solvute, kui teid võrreldakse teistega. Püüdke oma võimuiha kontrollida ja olla inimlikum.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võimalik, et tunnete täna tahtejõuetust ning soovi jätta kõik tegevused sinnapaika. Püüdke siiski ennast kokku võtta, haarake kinni võimalustest, mis elu toob!
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalik, et teie ellu satub täna inimene, kellega teil ka pikemas perspektiivis tihe koostöö tuleb. Ärge alahinnake võimalusi, mida tänane päev toob!
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::