Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Olge tähelepanelik selle suhtes, mida räägite. Igat asja, mis pähe tuleb, ei tasu kohe välja öelda. Hinnake olukorda ja siis tehke alles järeldusi.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Vältige kõikvõimalikke kokkupõrkeid ja asjatut energia raiskamist vaidlemisele inimestega, kes teiega nagunii nõustuda ei soovi. Jälgige olukorda eemalt.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Hea päev ravikuuri alustamiseks, plaanikohaseks operatsiooniks, teaduslikuks ja loovaks tööks. Kasuks tuleb olla veidi üksi ning vaadata endasse.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Võite tänu oma liigsele lobisemishimule kaotada kellegi usalduse. Raskendatud on ametlikud läbirääkimised, kuna teie keskendumisvõime jätab soovida.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Püüate end täna tasakaalus hoida. Harmoonilised suhted on teie jaoks eriti olulised. Suudate paremini, kui tavaliselt oma armastuslikke tundeid välja näidata.
Neitsi 23. august - 22. september
Suudate täna kerge vaevaga inimesed enda tahte järgi tegutsema panna. Kuid tajute, et rahuldute hoopis isikutega, kellel on kindel oma arvamus.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Vältige tülisid vanemate ja võimukandjatega. Võite ennast masendatuna tunda, kuid tegelikkuses ei ole asi üldsegi nii halb, kui tundub.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tänane päev toob teie ellu tõenäoliselt inimesi, kes üliaktiivselt püüavad teile oma tahtmist peale suruda. Ärge laske ennast igaühel mõjutada!
Ambur 23. november - 21. detsember
Päev toob teile head võimalused enese teostamiseks. Kui olete loominguinimene, peaksite kindlasti püüdma mõne uue idee rakendamist ka praktiliselt.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Kipute täna pisiasju üle tähtsustama ning olete kõikvõimalike ebatäpsuste suhtes liiga kriitiline. Hea päev tervislikeks protseduurideks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Püüdke oma elu korraldada nii, et teil oleks pidevalt tegevust. Vastasel juhul võib laiskus ja ükskõiksus teist jagu saada. Hea päev suhtlemiseks loodusega.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna võiksite tavalisest rohkem kannatust varuda, sest väga võimalik, et teie ettevõtmised ei taha sugugi plaanipäraselt laabuda. Püüdke olla spontaanne.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: