Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tunnete nüüd vajadust eksperimenteerida ja teha oma elus muudatusi. Otsite võimalusi eneseteostuseks. Loominguliselt olete avatum, kui tavaliselt.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Püüate põgeneda oma murede eest. Võite minna nii kaugele, et hakkate probleeme eitama ning satute seeläbi täielikku illusiooni, mis ühel hetkel ikkagi puruneb.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tänased planeediseisud muudavad teid töökaks ning kohusetundlikuks. Suudate jõuda kiiresti soovitud tulemuseni, mistõttu saate eneseusku juurde.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Nüüd laabuvad kõige paremini eelkõige need asjad, millega teil juba varem algust tehtud. Vältige uute kohustuste juurde võtmist ning tühjade lubaduste andmist.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Rohkem iseseisvust? Rohkem iseennast? Selles pole kahtlust. Isegi kui sa pole end kunagi pidanud väga radikaalseks isiksuseks, nähakse sind nüüd just sellisena.
Neitsi 23. august - 22. september
Võimalik, et saate ootamatut abi ja toetust võõrastelt inimestelt või lähete ootamatule reisile. Hea päev enesetäienduseks ja millegi uue õppimiseks.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Tunnete soovi näidata ennast maailmale ja anda oma panus ühiskonnale. Otsite suhteid, mis annaksid teile võimalikult palju uut informatsiooni.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Olete täna vastuvõtlik ja võimendunud intuitsiooniga, kuid emotsionaalselt ebastabiilne. Püüdke leida rahu filosoofiast või mõnest kaunist kunstist.
Ambur 23. november - 21. detsember
Tänasel päeval on suur tõenäosus, et elu toob teile õnnelikke juhuseid, mille läbi saate tegeleda asjadega, millest olete alati unistanud. Reisimine.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Lasete ennast teistel inimestel liiga palju mõjutada. Leidke endas mõni tugev külg või omadus ja rõhutage seda. Hinnake oma väärtusi rohkem!
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Võimalikud probleemid või takistused seoses liiklusega või liikumisega ühest paigast teise. Püüdke olla tähelepanelik ja kontrollige oma plaanid üle.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et vabanete täna mingist kauakestnud probleemist või tüütust kohustusest. Tajute teatavat vabaduse tunnet, mis annab teie elule palju juurde.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: