Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Ärge laske oma entusiasmil langeda kellegi hooletult öeldud märkuse pärast. Nüüd on hea aeg tegeleda inimsuhete klaarimisega. Aktiviseerub romantikavajadus.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tänane päev võib ootamatult tuua teie ellu inimese, kellega väga lähedaseks saate. Sellest võib areneda romantiline ja igati meeldiv suhe.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Kui olete tänaseks plaaninud konkreetse päevaplaani, siis olge valmis ka juhuslikeks ja ekstreemsemat sorti vahejuhtumisteks. Hea aeg matkamiseks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Hea aeg parandada minevikus tehtud vigu ja teha tegemata jäänud asju. Tõenäoliselt mõjute täna üsna tähelepandamatuna. Sellest tuleb teile aga pigem kasu.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Võite sattuda seltskonda, kus valitseb veidi sunnitud õhkkond. Samas on hea päev tegeleda rutiinsete ent vajalike tegemistega ning koristamisega.
Neitsi 23. august - 22. september
Majanduslikud probleemid sunnivad teile vägisi piiranguid peale. See võib tekitada ängistust ja rahulolematust. Laske ajal mööduda, peagi hakkab edenema.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Võtate täna kõike väga põhjalikult. Olete ka oma kaaslaste ja nende probleemide suhtes tähelepanelikum. Samas püüdke siiski kõike mitte ületähtsustada.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tänased planeediseisud muudavad teid vabameelsemaks, kui tavaliselt. Kipute erinevate inimestega flirtima ning võite kergesti armuda. Vältige alkoholi!
Ambur 23. november - 21. detsember
Tõenäoliselt olete sunnitud tänasel päeval tegelema mingi halvasti tehtud töö parandamisega. Samas tuleb see teil hästi välja ning probleem saab lahendatud.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Pingelised meeleolud. Kipute täna olema ebaobjektiivne ka seal, kus võiksite täiesti erapooletuks jääda ning sellega tekitate endale asjatuid lisapingeid.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Vältige täna liigseid sõnavõtte ja eneseupitamist. Teile endale on kasulikum, kui hoiaksite madalamat profiili ning kuulate endast targemaid.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Olete täna elujõuline ja reibas. Igatsete tavalisest rohkem oma ellu vürtsi ning meeldivaid pingeid. Hea päev loominguliseks koostööks teiste inimestega.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: