Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Võimalik, et olete täna pinges ning murelik. Kuid liigsest muretsemisest ei muutu midagi paremaks. Vältige endasse tõmbumist ja suhelge inimestega.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Olete kindel, et teie tegutsemine ükskõik millises valdkonnas on eriti tähtis ja kaalukas. Ootate oma lähedaste toetust. Püüdke olla tagasihoidlikum.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tänased planeediseisud muudavad teid tundeliseks ning kirglikuks. Võite ootamatult armuda, kuid see tunne võib sama ootamatult ka ära kaduda.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Püüdke täna endas kultiveerida neid omadusi, mida vajate esinemisel ning inimestega suhtlemisel. Usaldage ennast rohkem, tegelege meeldivate asjadega.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Kui siiani olete pigem omaette hoidnud ja eraklikult elanud, siis nüüd aktiviseerub ootamatult soov suhelda ja kuulata teiste mõtteid maailmast.
Neitsi 23. august - 22. september
Olete häiritud, kui näete oma kõrval konkurente ning püüate neid iga hinna eest üle trumbata. Vältige pealetükkivat ja egoistlikku käitumist.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Praegu tuleks teil kindlasti vältida kahtlastesse asjadesse sattumist. Täna antud laen ei pruugi teieni tagasi jõuda. Olge ettevaatlik võõraste inimestega.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Olete täna aktivne ja uudishimulik. Hea aeg ekperimenteerimiseks, huvitavate kohtade külastamiseks ja reisimiseks. Samuti soodne võõrkeelte õppimiseks.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võimalik, et teist kõrgemal positsioonil olev inimene küsib teie arvamust või nõuannet. Teie rahulikkus ja kindlameelsus mõjub teistele igati positiivselt.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Muusika, ilu ja armastus! Ootate suurt tähelepanu partneri poolt, kuid olge valmis seda ka ise pakkuma. Hea päev lõõgastumiseks ja puhkamiseks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Oht ajada segi armastust ja sõprust. Olete emotsionaalses ja kirglikus meeleolus, kuid teie kirglikud mõtted võivad sama kiiresti kaduda, kui tekkisid.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalikud pinged, mis seotud seksuaalsuse ja romantikaga. Kipute täna veidi jämedakoeline ning taktitundetu olema. Pöörake oma partnerile rohkem tähelepanu!
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: