Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Kui olete hiljuti läbinud psüühilise stressi perioodi või kestab see parajasti, aitavad tänased planeediseisud kaasa sisemisele tervenemisele.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tekkib huvi vaimsete, müstiliste ja religioossete õpetuste vastu. Võimalikud probleemid psüühikaga, püüdke säilitada rahu ning kaine mõistus.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Olete täna tavalisest enesekindlam ning energilisem. Samas kipute teiste inimeste tegemistele ja saavutustele kergekäeliselt hinnanguid andma.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Nüüd on uue elujõu ja energia saamise aeg. Leidke võimalus puhkamiseks ja meeldivateks ning inspireerivateks suheteks. Loominguline tõusuaeg.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Suudate loobuda millestki parema tuleviku nimel. Sobiv aeg muudatuste tegemiseks ja olulise eraldamiseks ebaolulisest. Olete kaine mõtlemisega ja rahulik.
Neitsi 23. august - 22. september
Võimalik, et tunnete vajadust tõeliste ja kasulike teadmiste järele maailmas. Võite astuda ka gruppidesse, mis tegelevad selliste asjadega.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Täna on hea aeg tegeleda intellektuaalsemat laadi asjadega. Olete avatum, kui tavaliselt, seetõttu soodne päev õppimiseks ja suhtlemiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Püüdke täna ennast veidi rohkem kontrollida. Võite kergesti inimestega tühja asja pärast tülli minna. Tegelege asjadega, kus koostöö pole vajalik.
Ambur 23. november - 21. detsember
Tunnete täna põhjendamatult hirmu selle ees, et teie vastu ollakse ebaõiglane. Püüdke oma sisemise jõu abil vabaneda nendest kompleksidest.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Täna on päev, mil võiksite endale veidi rohkem vabadust andma. Olge see, kes te olete ja ärge suruge alla oma loomingulisust ning originaalsust.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Võite saada täna rõõmustava uudise kelleltki, kes omab teie üle teatavat võimu. Olge inimeste suhtes avatud, nii saavad ka teised märgata teie väärtusi.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Originaalsete ideede ning loomingulise eneseteostuse aeg. Kasutage tänaseid harmoonilisi planeediseise eneseteostuseks ja kaaslaste aitamiseks.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: