Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kipute täna veidi piiratud ja kinnine olema. Suhtlemisest ja lõbusast seltskonnaelust ei taha midagi välja tulla. Parem minna metsa ja tunnetada loodust.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Võite täna mõjuda oma kaaslastele pealetükkivalt ja rusuvalt. Püüdke oma energiat rakendada mingisse põnevasse seiklusse või spordi tegemisse.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Olete täna energiline ja aktiivne, kuid kipute raiskama oma energiat mõtlematult ja ebaefektiivselt. Hea päev tegeleda spordiga, näiteks jõusaalis.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna peaksite igaks juhuks rohkem tähelepanu pöörama nendele asjadele, millega te siiani olete vaid pealiskaudselt tegelenud. Ärge lükake kohustusi edasi!
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Tunnete vajadust ennast arendada ning olete nüüd valmis selle jaoks ka omapoolseid samme astuma. See on teie jaoks uute ideede ja entusiasmi aeg.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Teid ei rahulda täna pealiskaudsed suhted. Parema meelega käiksite läbi vähestega, kuid selle eest avaksite neile ennast täielikult ja ootate seda ka neilt.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võite sattuda kummalistesse olukordadesse. Ettevaatust vaimsete praktikate, ravimite ja mõnuainetega. Vältige enesepetmist ja müstifikatsiooni.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Nüüd võite usaldada oma tundeid ning leida rakendust oma ettekujutustele. Püüdke samas emotsionaalselt puutumatuks jääda ning pea selge hoida.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna võivad teil probleemid tekkida tahtejõuga. Kipute liiga kergesti loobuma oma unistustest, kuid arvestage, et väiksed takistused käivad asja juurde!
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Püüdke täna võitu saada oma kõhklustest ning tegelege just nende asjadega, mis teile meeldivad. Võimalik, et keegi annab teile huvitavaid ideid.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võimalikud on konfliktid ja vaidlused. Kipute oma arvamust teistele peale suruma ja see põhjustab suuri pingeid. Tänane päev pole sobilik reisimiseks.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna on päev, mil peaksite kindlasti olema väga tähelepanelik, selle suhtes mida räägite ja teete. "Mütsiga löömise" meeleolu unustage kohe ära!
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED