Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Olete täna tavalisest sihikindlam ning suudate oma soove väga konkreetselt esitada. Suudate vältida teie jaoks ebahuvitavaid tegevusi ja kohustusi.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kipute täna asju lihtsustama ning oma selgitustes pealiskaudseks jääma. Samas olete üsna rõõmsameelne ning optimistlik. Vältige tõsiseid teemasid.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Elektriliste mõjudega päev. Parimal juhul olete väga originaalne ja teil on palju uusi ideid. Kui te ei saa endale väljundit, muutute plahvatusohtlikuks.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Teid valdab täna minnalaskmise meeleolu. Te ei viitsi takistuste korral ennast pingutada, pigem loobute. Vältige liigset laiskust. Hea aeg puhkamiseks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Te tajute enda ümber ilu, graatsiat ja harmooniat. Hea aeg külastada ilusalongi ja teha oma sõpradele või perele kingitusi. Võimalik armumine.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Võimalik, et püüate täna esineda enamana, kui tegelikult olete ning tekitada sellega teistes kiusatust teid proovile panna. Püüdke jääda ausaks.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Nüüd valitseb teie elus aktiivne ning jõuline energia. Olete valmis kohe härjal sarvist haarama ning viima ellu kõikvõimalikke ideid. Võite sattuda juhirolli.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võimalik, et tunnete täna allasurutud viha inimeste suhtes, kes mingil moel teie üle kontrolli omavad. Suureneb soov saada iseseisvamaks.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Tundeelu ja perekonnasidemed on teie elus esikohal. Oma mõtetes rändate minevikku, otsides turvalisust. Lasete oma emotsioonidel määrata elu suunda.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Suudate täna erakordselt praktiline olla. Edukalt sujuvad kõikvõimalikud paberimajandusega seotud asjad ning finantstehingud. Olge valmis riskima!
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kui tunnete täna soovi südant puistata, siis peaksite olema väga valiv ja hoolikalt kaaluma, kellele oma isiklikud asjad usaldada. Ettevaatust liikluses!
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna on hea päev suhtlemiseks. Suudate ennast väga sundimatult ja vabalt väljendada ning see inspireerib ka teisi teie ümber vabamalt olema.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED