Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänasel päeval võivad esile kerkida teie varjatud halvad omadused. Kui te ei kavatse end kontrollida, võite kaotada palju tähtsaid kontakte ja suhteid.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Olete täna lobisemishimuline ja heas tujus. Kuid olge ettevaatlik, võite mõne saladuse kogemata välja rääkida. Vältige asjatut raha raiskamist.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Täna on päev, mil soovite eelkõige oma lähedastega intiimselt suhelda. Võõrastele on teil end raske avada. Jätate usaldusväärse isiku mulje.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Loovus on ekstsentriline ning võib mitte leida väljundeid. Ülitundlikkus ja ärritatavus põhjustavad probleeme. See pole hea aeg aktiivseks suhtlemiseks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Teid hakkavad nüüd huvitama inimestevaheliste suhete parandamine ning enda roll oma tutvusringkonnas. Tunnete soovi kellegagi rääkida ka sügavamatel teemadel.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Olete täna tavalisest hajameelsem ning tormakam. Võite oma impulsiivse käitumisega põhjustada nii endale kui oma kaaslastele tõelisi segadusi.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tunnete suurt igatsust vabaneda oma igapäeva kohustustest ning teha midagi täiesti uut ja teistsugust. Hea päev reisimiseks ja pidutsemiseks.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Nüüd on aeg end vabaks rebida köidikutest ja mõttetutest kompleksidest. Tõenäoliselt puututegi kokku mõne võimsa ja julge isikuga, kes teidki inspireerib.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Olete täna tavalisest enesekindlam ning energilisem. Samas kipute teiste inimeste tegemistele ja saavutustele kergekäeliselt hinnanguid andma.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olete range ellu suhtumisega ja valmis kandma raskeid kohustusi. Konservatism ja praktilisus. Võimalikud probleemid rahaasjades ning suhetes.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tõenäoliselt peate täna piirama oma rahalisi väljaminekuid. Samas on soodne aeg tegeleda kõikvõimalike kunsti valdkonda kuuluvate tegevustega.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna suureneb teie vastutustunne. Tunnete ennast isiklikult puudutatuna, kui teie koostöös teistega midagi viltu läheb. Vältige enese piitsutamist.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED