Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Müstika, surm, taassünd ja uuenemine on täna teie jaoks eriti tähenduslikd teemad. Teil on raske leppida seletustega, mis asja tuumani ei küündi.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kui te täna oma energiat piisavalt ei rakenda, võite vaevelda hiljem unehäirete ning peavalu käes. Soodne aeg füüsilist aktiivsust nõudvateks tegevusteks.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Täna valitseb täielik arusaamatus emotsioonide valdkonnas. Tunnete ennast segi paisatuna ja te ei tea ise kah , mida tahate või mida peaksite tahtma.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Aktiviseerub keskendusvõime ja tahtejõud. Soodne aeg enese täiustamiseks ja kauakestvate programmide alustamiseks. Globaalsed isiklikud muutused.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Olge täna tähelepanelik inimsuhetes. Teie eneseväljendus kipub ületama piire ning ametlikes suhetes võib see teile suuri sekeldusi tuua. Hea aeg lõbutsemiseks.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Olete täna usaldusväärne ning kohusetundlik, kuid veidi kuiv. Tunnete hirmu uute ja vähegi ekstreemsete asjade ees. Turvatunne on teile täna eriti oluline!
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kipute olema ettevaatamatu. Võib juhtuda, et käitute impulsiivselt ja arutult. Vältige tülisid kaaslastega ja olge laste suhtes tähelepanelikum.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Olete täna mässumeelne ning võite eneselegi ootamatult käituda. Tunnete suurenenud vajadust inimesi paika panna. Satute kergesti konfliktidesse.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Tänased planeediseisud soosivad romantilisi suhteid. Samas ametlikud asjaajamised ja läbirääkimised võivad suure vaidluse ning erimeelsusega lõppeda.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Hea päev eneseületamiseks. Võimalik, et satute situatsiooni, kus tunnete end ebamugavalt ning peate tegema suuri jõupingutusi, et rahulikuks jääda.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna on hea päev tegeleda kõige uue ja loomingulisega. Saate inspiratsiooni veidi ekstreemsetest olukordadest või võõrastest kultuuridest.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kipute täna olema liiga omakasupüüdlik ning mõtlema tavalisest rohkem rahast ja materiaalsest kasust. Hea aeg aga teha töid, mis vajavad praktilist mõtlemist.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED