Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Probleemid distsipliiniga. Võimalikud hilinemised ja möödarääkimised. Vältige omale vastutusrikaste ülesannete võtmist ja tegelege parem mõne hobiga.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Hea aeg alustada joogat või mõnda muud sarnast füüsilis-vaimset kehakultuuri. Soodne dieedi alustamiseks, kuid tehke seda professionaali juhenduse all.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tänane päev võib tuua teie ellu inimesi, kes äratavad teis tõsist uudishimu. Hea aeg uute projektide käimalükkamiseks ja loominguliseks tegevuseks.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Praegu on teie jaoks väga oluline omada kedagi, kes oleks lähedane, mõistev ja abivalmis. Otsite soojust ning armastust rohkem, kui kunagi varem.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Tõenäoliselt olete sunnitud tänasel päeval tegelema mingi halvasti tehtud töö parandamisega. Samas tuleb see teil hästi välja ning probleem saab lahendatud.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Tunnete täna soovi mõnest suuremast üritusest osa võtta. Otsite meelsasti uusi tuttavaid, kellega koos maailma avastada. Tekivad filosoofilised huvid.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Olete täna liiga nõudlik ning seetõttu tunnete kerget rahulolematust kõige ja kõigi suhtes. Vähendage oma kõrgeid nõudmisi, tundke rõõmu lihtsatest asjadest!
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna mängib teie jaoks tähtsat rolli teiste inimeste lugupidamine ja tunnustus. Otsite kiitust pea iga väikese asja pärast. Olge ka ise austavam!
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Olete täna üliaktiivne ning liigute sirgjooneliselt eesmärkide realiseerimise poole. Naudite ekstreemsusi ja enese proovilepanekut. Saavutate edu.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna on teie jaoks soodsate mõjudega päev. Võimalik, et just nüüd saate vastuse oma ammusele palvele. Ootamatud kordaminekud. Tervis on parem, kui muidu.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Teid rõõmustavad nüüd paljud väikesed ja lihtsad asjad. Saate suurepäraselt läbi lastega, tajute elu mängulisust. Püüdke see meeleolu ka edaspidi meeles hoida.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Ihkate muudatusi, uusi kogemusi ja vabadust. Võivad ilmneda teie varjatud omadused. Oht muutuda liiga tundeliseks, ekstsentriliseks ja häbematuks.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED