Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Võimalik, et tunnete täna soovi eralduda seltskonnast ning tegutseda sõltumatult ja vabalt. Olete enesekindlas ja rahulikus meeleolus, mis tuleb teile kasuks!
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Võimalik, et saate täna saatusemärke, millest alles mõni aeg hiljem aru saate. Vaadelge inimesi, kes teie teele satuvad peeglina ja võtke õppust.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Olete täna tavalisest unistavam ja hajameelsem. Vältida tuleks dokumentide vormistamist ja finantstehinguid. Samuti olge ettevaatlik alkoholiga.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Vältige jäika suhtumist endasse ja oma kaaslastesse. Ärge algatage omal initsiatiivil vastupanu ilminguid ning hoiduge vastumeelsest koostööst.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna valdab teid rahulolu oma saavutuste pärast. Tunnete ennast turvaliselt, kuna olete kindel oma võimetes. Samas vältige liiga mugavaks muutumist.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Olete täna veidi nukrameelne ning võite kergesti ülisentimentaalseks muutuda. Vältige stressi tekitavat olukorda, parem puhake täna koos meeldiva kaaslasega.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna peaksite tavalisest suuremat tähelepanu pöörama oma vaimsele tervisele. Liigne pinge, mis seotud kohustustega võib teid rööpast välja viia.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna võivad teid ees oodata ootamatud pakkumised või satute mingil moel avalikkuse ette. Aktiviseeruvad esinejaomadused aga samas ka eneseimetlus.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Tänane päev pole eriti soodne armuasjadeks. Võimalik, et köidate kellegi sellise tähelepanu, kellest ise parema meelega eemale hoiaksite.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna on hea aeg tegeleda intellektuaalsemat laadi asjadega. Olete avatum, kui tavaliselt, seetõttu soodne päev õppimiseks ja suhtlemiseks.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Leiate, et kokkukuuluvustunne elukohaga ning ühendus perekonnaga aitab teil vältida psühholoogilisi kriise. Hea päev puhkuseks ja matkamiseks.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Teil on suurepärased kalduvused intellektuaalse töö tegemiseks, mis nõuab täpsust, metoodilisust, üksindust ning detailset tähelepanu.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED