Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Võimalik, et peate täna veidi kaval olema. Ärge öelge koheselt kõike välja, mis mõtteis liigub. Arvestage ka taganemisvõimalustega. Ettevaatust alkoholiga.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Tänased planeediseisud on paljulubavad. Teie meeleolu on tavalisest tunduvalt helgem ning heas mõttes vabameelsem. Suudate vaadata maailma laiema pilguga.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tänane kosmiline menüü pakub eriti laia valikut ja konkreetselt teie puhul on iga valik positiivne ja vahest isegi romantiline. Kasutage juhust.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võimalik, et saate ootamatut abi ja toetust võõrastelt inimestelt või lähete ootamatule reisile. Hea päev enesetäienduseks ja millegi uue õppimiseks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Võivad tekkida tõrked paika pandud plaanide teostamisel. Püüdke mitte lasta end sellest häirida, olge spontaansem. Hea päev sõpradega suhtlemiseks.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Võimalik, et tunnete ennast täna veidi häirituna mõne tuttava või naabri hoolimatust ja ülbevõitu käitumisest. Tunnete soovi näidata neile koht kätte.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Olete täna tavalisest aktiivsem ning energilisem, mis lööb teie oponentidelt jalad alt. Nüüd saavutate kerge vaevaga autoriteetsuse oma kaaslaste seas.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Olete täna tavalisest harmoonilisemas meelestatuses. Püüate inimestele jagada oma positiivset meeleolu. Hea aeg suhtlemiseks ja kunstiga tegelemiseks.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Liigute täna kiiresti ja enesekindlalt oma eesmärkide poole. Võimalik on aga see, et viimasel hetkel teete mõne rumala hooletusvea, mis rikub plaane.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olete viisakas ja taktitundeline, suhted kaaslastega on harmoonilised. Aktiivne suhtlemine kaaslastega, sentimentaalsus. Tekib soov kirjutada luuletusi.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kipute täna tühiste asjade pärast pabistama ja hakkate väiksemategi ebaõnnestumiste pärast ennast alahindama. Püüdke leida hea seltskond, kus saate lõõgastuda.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna alustatud ettevõtmised võivad olla kauakestvad ning elujõulised. Kui soovite ennast proovile panna, siis just praegu on selleks sobiv aeg.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::