Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Ärge laske oma entusiasmil langeda kellegi hooletult öeldud märkuse pärast. Nüüd on hea aeg tegeleda inimsuhete klaarimisega. Aktiviseerub romantikavajadus.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kaldute liialdama tööga ja seetõttu võite stressi koorma alla sattuda. Võtke omale aega ka lõõgastumiseks ja ärge muretsega liiga paljude asjade pärast.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Nüüd oleks targem võtta aeg maha selle asemel, et rabeleda oma igapäeva kohustustega. Püüdke leida aega enesele meeldivate asjadega tegelemiseks.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Teie usk ja vaimsus pannakse proovile. Intuitiivsus võib alt vedada. Jääge võimalikult kaineks ning tuletage endale meelde kõrgem eesmärk.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui vähegi võimalik, siis vältige ületöötamist, sest muidu võib teie tervis probleeme tekitada. Praegusel ajal jätab teie üleüldine vitaalsus soovida.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Olete pehme iseloomuga ja tundlik. Üritate säilitada oma suhetes harmooniat ning olete valmis tegema küllaltki suuri järeleandmisi. Olge natuke isekam.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna on soodne päev aja maha võtmiseks ning lõõgastumiseks. Teie psühhiline tervis vajab tõenäoliselt korralikku puhkust. Vältige rahvarohkeid kohti.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Muutute nüüd enesekindlamaks ja suudate teha otsuseid ka iseseisvalt. Teile ei lähe korda segavad faktorid ja kadedad konkurendid. Vältige alkoholi!
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna peaksite püüdma vältida läbimõtlematuid sõnavõtte. Kõike teie poolt öeldut võidakse peagi hakata teile nina alla hõõruma. Olge tähelepanelik rahaasjades.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olete suuremeelses ning optimistlikus meeleolus. Oskate luua enda ümber kena ning elegantse keskkonna. Olete taktitundeline ning maitsekas.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tänane päev võib teile tuua elamusi, millest ammu puudust olete tundnud. Uued tuuled toovad teie ellu varasemast erinevad meeleolud ning soovid.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalik, et püüate täna esineda enamana, kui tegelikult olete ning tekitada sellega teistes kiusatust teid proovile panna. Püüdke jääda ausaks.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED