Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Suudate ennast täna paremini, kui tavaliselt maksma panna ning oma soove teistele teatavaks teha. Soodne aeg palka juurde küsida või muid soove avalikustada.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Teie rahaline olukord paraneb tänu mõnele vanale tuttavale. Tunnete ennas tänuvõlglasena ning püüate iga hinna eest omalt poolt midagi vastu pakkuda.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Otsite täna seiklusi ning põnevust. Hea päev kergemateks suheteks, mis ei sea teile kohustusi ja piiranguid. Vältige ülepingutamist ja stressi.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Soodne päev ideoloogiliseks kaaslaste mõjutamiseks, suhtlemiseks, vaimsuse ja tundlikkuse arendamiseks. Püüate põgeneda rutiinist, otsite kunstilisust.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tõenäoliselt tunnetate täna survet, mis sunnib teid aktiivsemalt tegutsema ning oma laiskusest üle olema. Sündmused arenevad väga kiiresti.
Neitsi 23. august - 22. september
Täna kipuvad inimestevahelised suhted endaga intriige kaasa tooma. Olge valmis katsumusteks ja sõnasõdadeks. Ärge võtke aga neid vaidlusi väga südamesse!
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Teil on täna eneseotsingu ja uue imago loomiseks hea päev. Kaldute eemalduma ühiskonnast ning laskuma unistustesse, tuletades meelde mineviku sündmuseid.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Teie meeleolu on täna veidi kõikuv. Tänu sellisele ebastabiilsusele võivad tekkida probleemid koostöö tegemisel. Nüüd on kasulikum olla sõltumatu.
Ambur 23. november - 21. detsember
Teie loomingulised potentsiaalid on täna suuremad, kui tavaliselt. Töötate rohkem ja väljendate end igati täiuslikumalt. Aeg isiklikuks kasvuks.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Järgnevatel päevadel peaksid sa olema valmis ükskõik milleks. See tähendab äkilisi telefonikõnesid, ootamatuid külalisi ja kutseid reisidele.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Teil on täna oht sattuda kellegi mõju alla, kus unustate oma isikupära ning hakkate käituma nagu robot. Ärge ohverdage ennast kellegi teise heaolu nimel!
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et tunnete täna soovi eralduda teistest, sealhulgas ka oma perekonnast ning minna mõneks ajaks kuskile täiesti omaette. Hea aeg meditatsiooniks.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: