Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Kui tunnete kellegi suhtes positiivseid tundeid, siis ärge häbenege seda ka välja näidata. Püüdke olla avatud ja ka teised hakkavad ennast avama.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Lasete ennast täna teiste arvamusest liiga palju mõjutada. Kui teie lähedusse satub mõni võimukas isik, siis kipute kohe ennast alahindama.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna võite kergesti solvuda ning samal ajal oma põikpäisusega teistel inimestel tõeliselt närvi mustaks ajada. Veetke aega omaette ja lõõgastuge.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Avastate eneses uut tegutsemistahet ja enesekindlust. Täna alustatud ettevõtmised hakkavad tõenäoliselt väga hästi sujuma ning teile palju rõõmu valmistama.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Vältige täna teiste inimeste süüdistamist isegi siis, kui nad väliselt süüdi on. Jääge rahulikuks ning vaadake kuidas saate ise kasulik olla.
Neitsi 23. august - 22. september
Hea päev tegeleda pooleli jäänud asjadega. Samuti kodu koristamine ja vajaliku eraldamine ebavajalikust õnnestub täna hästi. Ebasoodne pidutsemiseks.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Täna võib igapäevarutiin lausa väljakannatamatuks muutuda ja sellega ängistust tekitada. Teie vabaduseiha tõstab pead. Andke omale võimalus puhata.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna on teil oht kulutada tavalisest rohkem raha asjade peale, mida te tegelikult ei vaja. Lasete ennast mõjutada välisest ilust. Oht kaotada asju.
Ambur 23. november - 21. detsember
Kaldute täna liiga kiiresti järeldusi tegema asjade kohta, mille puhul oleks arukam aega anda ning oodata nende laabumist. Olge dünaamilisem!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Kui julgete oma arvamuse avalikult välja öelda, võite saavutada rohkem, kui lootagi julgesite. Samas peaksite tähele panema ka teisi enda ümber.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Võimalik, et kohtate isikut, kes püüab teid ja teie kaaslaseid õpetada arvates, et täidab oma suurt missiooni. Vaadake seda läbi huumoriprisma.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Tänasel päeval hakkavad teieni jõudma uudised ja informatsioon, millele toetudes saate kerge vaevaga otsuseid langetada ja olukorda hinnata.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: