Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna koondub tähelepanu peamiselt partnerlussuhetele. Kõikvõimalik koostöö peaks ladusalt ja ilma suuremate takistusteta sujuma. Olete täna hea kuulaja.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Tunnete, et miski teis vajab parandamist. Püüdke vaadelda end ümbritsevaid inimesi ja nende kaudu ennast paremini tundma õppida. Hea päev õppimiseks.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Olete täna väga meeldiv vestluspartner, mistõttu paljud inimesed hakkavad teie seltskonda otsima. Püüdke ära tajuda, kes ka teile midagi vastu pakub.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Teravate elamuste ja kirglike mõjudega päev. Olge valmis ootamatusteks. Tööasjad ei taha täna sugugi plaanipäraselt minna. Hea aeg pidutsemiseks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Olete täna Müstilises meeleolus, mistõttu teistel võib tekkida raskusi teie mõistmisel. Püüdke tegeleda rohkem oma sisemiste protsessidega.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Täna on hea päev tegutsemiseks. Nüüd alustatud ettevõtmised saavad hea hoo sisse ja annavad teile palju uusi võimalusi. Olge avatud ja suhelge!
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna on hea päev öelda välja oma tegelik arvamus. Püüdke seda teha võimalikult egovabalt ja mitte solvava meeleoluga, nii mõistetakse teid paremini.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Avastate eneses uut tegutsemistahet ja enesekindlust. Täna alustatud ettevõtmised hakkavad tõenäoliselt väga hästi sujuma ning teile palju rõõmu valmistama.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Teil on täna oht sattuda kellegi mõju alla, kus unustate oma isikupära ning hakkate käituma nagu robot. Ärge ohverdage ennast kellegi teise heaolu nimel!
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kipute oma probleemides teisi süüdistama. Teil on veidi raske tunnistada, et peate oma heaolu nimel ka ise jõupingutusi tegema. Suhtlemisraskused.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Hea päev alustamiseks ning algatamiseks. Olete energiline ja originaalsete ideedega. Kuid ettevaatlik tasuks olla võõrastega, kelle motiivid pole teada.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tänane päev võib tuua teie ellu uusi intelligentseid inimesi, kellega teil vägagi huvitav suhe kujuneb. Olge valmis ennast avama ja informatsiooni vastu võtma.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::