Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Teil on täna raske ennast vaos hoida. Tunnete soovi kontrollida teisi inimesi, kuid peaksite vältima agressiivset oma tahtmise peale surumist.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna valitsevad revolutsioonilised meeleolud. Olete enesekindel ning seetõttu ei häbene ka selliseid arvamusi välja öelda, mis üldiste arusaamadega erinevad.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Nüüd võite kokku puutuda sellise olukorraga, kus avalikkuse ette tuleb mõni hoolega hoitud saladus. Täna valitseb tavalisest suurem tõenäosus petta saada.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Teie usk ja vaimsus pannakse proovile. Intuitiivsus võib alt vedada. Jääge võimalikult kaineks ning tuletage endale meelde kõrgem eesmärk.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Meeldivate ning harmooniliste mõjudega päev. Otsite ilu ja armastust. Avalduvad loomingulised võimed ja oskus olla veetlev ning ihaldatud kaaslane.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Peaksite täna usaldama vaid iseennast, pole mõtet arvestada, et keegi teie eest midagi ära tegema hakkab. Hea aeg tervislikuks ülevaatuseks.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kipute täna olema tähenärija. Teie tähelepanu on erakordselt erk ja teile ei jää ka pisimad detailid kahe silma vahele. Hea aeg arstlikuks ülevaatuseks.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Olete täna veidi hajevil. Teid vaevavad kõhklused oma käitumise pärast. Samas tunnete huvi kõikvõimalike müstiliste ja salapäraste asjade suhtes.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Kui tahate nüüd eesmärgile jõuda, siis peaksite olema natuke kavalam. Püüdke jääda võimalikult märkamatuks, kuid samal ajal hoidke end olukorraga kursis.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olete optimistlik ja energiline. Tõenäoliselt tuleb teil täna hea päev. Tänu positiivsusele ja dünaamilisusele on hea aeg silmaringi laiendamiseks.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna on ideaalne päev teha muudatusi oma suhete vallas. Peaksite hoolikamalt valima, kelle nõuandeid tõsiselt võtta ja kelle omi mitte.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna suureneb märgatavalt teie teadmistejanu. Otsite suhtlust ka sellistelt inimestelt, kellega te tavaliselt ei lävi. Nüüd on inforohke aeg.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED