Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Võite täna kergesti sattuda intriigidesse või lihtsalt äpardustesse. Aeg jookseb nii kiiresti, et tõenäoliselt nii mõnigi plaan jääb poolikuks.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Satute täna seltskonda, kus kohtate inimest, kes pealtnäha on vaoshoitud, kuid tegelikult vägagi ambitsioonikas ning kaval. Vältige avameelseid vestlusi!
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Teile meeldib võitlusõhkkond, peamiselt võitlete aga iseendaga. Olete positiivselt häälestataud ning kindel, et saate jagu kõikidest raskustest.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Teil on väga palju ideid ja te tahate neid kõiki korraga rakendada. Olete temperamentne ja energiline, kuid püüdke ikka ükshaaval ja arukalt asju ajada.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Olete nüüd palju algatusvõimelisem, kui muidu. Võimalik, et just täna on see päev, mil teostate mõne juba kaua aega tagasi planeeritud asja.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Püüdke täna vältida vestlust, kus võidakse teid mitmeti mõista. Selgitage oma seisukohti võimalikult konkreetselt ning lahendage õhku rippuma jäänud asju!
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kui teil on mingi kindel arusaam, siis võimalik, et nüüd hakkab see kõikuma. Kohtute intelligentse inimesega, kelle mõtted teid vägagi innustavad.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kipute täna egotsentriline ja halastamatu olema, samas sisemiselt olete haavatav. Nüüd pole just kõige parem päev inimestega lävimiseks.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Võimalik, et puutute täna kokku ebasiiraste motiividega inimestega, kes püüavad teid kadedaks teha. Ärge laske ennast välistest asjadest eksitada.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Teie meeleolu on täna väga vahelduv. Kipute tühisest ebaõnnestumisest lausa endast välja minema. Pöörake suuremat tähelepanu oma perekonnale ja kodule.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tänased planeediseisud võimaldavad teil tavalisest kergemini saavutada soovitud tulemusi. Head suhted vanematega. Hea aeg ideede esitamiseks.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Teile on eriti oluline tunda ennast energilise ja sõltumatuna. Tänased seisud aitavad paremini eneseväljenduse võimet tugevdada ja ideid laiendada.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED