Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Püüate tungida iga probleemi sisse. Töötate põhjalikult, uurides kõike sügavuti, jätmata midagi kahe silma vahele. Soodne aeg tegeleda psühholoogiaga.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Kui teil avaneb täna võimalus enese täiendamiseks või millegi täiesti uue õppimiseks, siis ärge jätke seda võimalust kasutamata. Olge valmis katsumusteks!
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna ei taha rutiinsed tööd eriti edeneda. Teil on raske ühele konkreetsele asjale või inimesele keskenduda. Püüdke leida võimalus füüsiliseks tegevuseks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Nüüd oleks hea aeg algust teha tervisliku eluviisiga või ravikuuriga. Suudate täna olla järjepidevam ja tähelepanelikum oma keha vajaduste suhtes.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Hakkate täna kõiges nägema märke ja sümboolseid tähendusi. Kipute situatsiooni üle müstifitseerima. Püüdke siiski jääda reaalsuse piiridesse.
Neitsi 23. august - 22. september
Nüüd suureneb teie soov ennast tõestada ning ootate ka teistelt, et nad hindaksid teie jõupingutusi. Püüdke asja siiski rahulikult võtta.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Teil on täna raske ennast vaos hoida. Tunnete soovi kontrollida teisi inimesi, kuid peaksite vältima agressiivset oma tahtmise peale surumist.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Olete täna häälestatud vaimsele lainele ja tunnete trotsi oma materiaalsete kohustuste vastu. Vältige kokkupõrkeid oma kaaslastega ja olge sallivam.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võite täna olukordadele ülereageerida ning sellega oma maine totaalselt alla tõmmata. Püüdke tegeleda rohkem oma asjadega, vältige aktiivset suhtlemist.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Täna võib teil tekkida raskusi lõõgastumisega. Püüate olla korralik ja kohusetundlik, kuid peaksite siiski püüdma ka meelelahutuseks aega leida.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Huviorbiiti kerkivad sõbrad, mõttekaaslased, heategijad ning abilised. Olete seltskondlik ja teadmistehimuline. Hea päev reisimiseks, pidutsemiseks.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Tunnete täna tavalisest suuremat muret oma välimuse ning tervise pärast. Suheldes teistega kipute paranoiline olema. Tegelege täna koduste asjadega.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: