Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Teid köidavad täna romantilised situatsioonid. Tunnete suurenenud vajadust näidata oma ihaldatule välja, kui väga te temast huvitatud olete.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Täna võib juhtuda, et kellegi teise ebaõnn osutub teie jaoks väga kasulikuks. Samas peaksite olema ettevaatlik ja sellest mitte kõva häälega rääkima.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Oma vabameelse ning humoorika olemisega saavutate täna kergesti populaarsust inimeste hulgas, kes tavaliselt on teie suhtes jahedad olnud.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Tänased planeediseisud annavad energiat eelkõige nende tegevuste jaoks, kus peate kasutama oma intellekti. Oht langeda sõnaosavate petiste ohvriks.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Võimalik, et satute täna ootamatult kriitika alla. Kuid ärge heitke meelt vaid mõistke, et igaühel on õigus oma arvamusele. Kõigile korraga ei saagi meeldida.
Neitsi 23. august - 22. september
Võimalikud psühholoogilised probleemid armusuhetes. Tunnete ebakindlust oma tunnetes. Püüdke jääda iseenda vastu ausaks, vaadake oma südamesse.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Pöörake nüüd rohkem tähelepanu oma kõnepruugile. Võite mõne mõtlematu lausega kellelegi suurt meelepaha valmistada või siis kogemata saladuse välja lobiseda.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Võimalik, et märkate täna oma tutvusringkonnas inimesi, kellele te varemalt mingit väärtust pole osanud anda. Hakkate kellessegi hoopis uutmoodi suhtuma.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võimalik, et satute täna olukorda, kus olete sunnitud senised seisukohad ümber hindama või oma maailmavaadet muutma. Püüdke olla teistega arvestavam!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Suudate olla saladuslikult hurmav, suur tõmme vastassugupoole poole. Püüdke vältida juhuslikke suhteid, oht saada mõni raskesti ravile alluv haigus.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Kokkuvõtete tegemise, ohverdamise, alustatud ettevõtmiste lõpetamise päev. Te astute uude tsüklisse. Äritegevuses on teil õnnelik päev. Rahaasjad laabuvad.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et saate täna hakkami millegi sellisega, millega te veel mõni aeg tagasi poleks kindlasti tegelenud. Hea aeg piiride ületamiseks.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: