Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Hakkate nüüd inimestelt ootama vastutasu oma teenetele, kuid võite valusalt pettuda. Ärge siiski laske depressioonil enese üle võimust võtta!
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kipute täna veidi taktitundetu olema. Teie märkused võivad olla nii teravad, et inimesed parema meelega väldiksid teiega suhtlemist. Hea aeg uurimistööks.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Leidke aega oma lähedaste jaoks ja vanavanemate jaoks. Võimalik, et leiate tähtsaid vastuseid oma praegustele probleemidele just minevikust.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Otsite kirglikult võimalust eneseteostamiseks ja oma piiride ületamiseks. Juhul, kui teid takistab midagi, võite muutuda vägagi äärmuslikuks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kipute täna oma probleemidele lähenema suure ringiga selle asemel, et otsida lahendust siitsamast. Püüdke vastus leida iseendast usaldades oma intuitsiooni!
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Täna võidakse teid tõsiselt proovile panna. Olge valmis ootamatusteks ning sealhulgas ka eneseületuseks. Usaldage oma varasemaid kogemusi!
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võite täna tahtmatult anda põhjust kuulujuttudeks ning teid võidakse täiesti valesti mõista. Püüdke ennast väljendada võimalikult konkreetselt.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tänaseks komistuskiviks võib saada laiskus või hooletus. Peaksite valmis olema suhtlemiseks isikutega, kes püüavad teid aidata. Püüdke olla hoolivam.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Olete täna väga meeldiv vestluspartner, mistõttu paljud inimesed hakkavad teie seltskonda otsima. Püüdke ära tajuda, kes ka teile midagi vastu pakub.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna on oht kulutada kergekäeliselt raha, mis hiljem valusalt kätte maksab. Samas on hea päev õppida midagi uut või võtta ette üks huvitav seiklusromaan.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Olete täna seltskondlikum, kui tavaliselt. Eneselegi ootamatult võite avastada end kellelegi südant puistamas. Hea aeg ebaselgete suhete klaarimiseks.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Püüdke täna oma aega võimalikult ökonoomselt kasutada. Koguge ennast kokku ning elage hetkes. Tähtsate otsuste tegemisel kasutage oma intellekti.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED