Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Võite sattuda seltskonda, kus valitseb veidi sunnitud õhkkond. Samas on hea päev tegeleda rutiinsete ent vajalike tegemistega ning koristamisega.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna oleks teil targem teha kompromisse selle asemel, et ilmtingimata oma tahtmist läbi suruda. Kui te ise olete vastutulelik, siis tullakse ka teile vastu.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Hea päev lubada omale meeldivaid kogemusi. Soodne aeg minna reisile ja otsida uusi huvitavaid suhteid. Olete täna uudishimulik ning teadmishimuline.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna on soodsate mõjudega päev. Tõenäoliselt saate kõikide soovitud tegemistega edukalt hakkama. Võib tekkida lühiajaline romantiline suhe.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Tänu oma praktilisele ja teovõimelisele mõistusele suudate muuta saadud informatsiooni ka teistele mõistetavaks ning kergesti vastuvõetavaks.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Tänane päev möödub töö tegemise tähe all. Kipute oma igapäevakohustuste kõrvalt ära unustama selle, et aegajalt võiks ka lõbutseda ja puhata.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tänane päev võib teile tuua elamusi, millest ammu puudust olete tundnud. Uued tuuled toovad teie ellu varasemast erinevad meeleolud ning soovid.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Olete täna ootamatult avatud ja enesekriitika on peaaegu olematu. Hea päev oma tunnete avaldamiseks kaaslastele, kuid vältige liigset pealetükkimist.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna peaksite igaks juhuks rohkem tähelepanu pöörama nendele asjadele, millega te siiani olete vaid pealiskaudselt tegelenud. Ärge lükake kohustusi edasi!
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olete täna ülitundlik kriitika suhtes ning võite sattuda suuremasse sõnasõtta. Püüate tulihingeliselt oma seisukohti kaitsta. Püüdke säilitada väärikus!
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tänast päeva iseloomustavad ebamõistlikud käitumisviisid, kiirustamine ja ettearvamatus. See võib tekitada suuremaid segadusi ning arusaamatusi.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Teid motiveerib alateadlikult turvalisuse vajadus. Teil on võime aidata teisi nende turvatunde suurendamisel. Võite sattuda psühholoogi rolli.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::