Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Võimalik, et kohtute täna inimestega, kes tõmbavad teid protesteerivasse meeleollu. Ärge laske ennast oma sõpradega tülli ajada, vältige agressiivset meeleolu!
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Olete täna oma tegemistes innukas ja jõuline. Teid inspireerib kiirus ning veidi ekstreemne olukord. Kipute teiste ees esinema ja edvistama.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võimalik, et teile esitatakse täna ultimaatum, mis esmapilgul tundub üsna vastuvõetamatu, kuid tegelikult polegi nii hull. Tehke valik siiski südame järgi!
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Teie ideaalid muutuvad, ja sellega koos ka inimesed teie ümber. Otsite emotsionaalselt tugevaid ja sügavaid suhteid, et ennast läbi selle avastada.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna kerkivad esile mälestused minevikust. Olete veidi nostalgilises ning emotsionaalses meeleolus. Otsite turvatunnet, võite mõjuda abituna.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Võimalik, et teie teele satuvad täna konkurendid. Tõenäoliselt peate ennast päris tõsiselt proovile panema. Saavutate edu eelkõige siis, kui olete enesekindel.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tänased energiad muudavad teid enesekindlaks ning otsustavaks. Partnerlussuhetes võtate automaatselt juhi positsiooni. Samuti tõuseb teie enesehinnang.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna sõlmitud uued suhted on arvatavasti pealiskaudsed ning lühiajalised. Oht saada kaaslastelt petta. Ebasoodne romantilisteks armusuheteks.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Radikaalsete muudatuste aeg, mil muutuvad eluseisukohad ning hindate asju ümber. Aset leiavad sündmused, mis põhjustavad ahelreaktsioone.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Teie empaatiavõime on täna tavalisest tunduvalt tugevam. Meeleolud kipuvad nostalgiliseks ja unistavaks. Hea aeg tegelemiseks lastega ja koduga.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Püüdke täna oma aega võimalikult ökonoomselt kasutada. Koguge ennast kokku ning elage hetkes. Tähtsate otsuste tegemisel kasutage oma intellekti.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalik, et peate nüüd maitsma minevikus tehtud vea kibedaid vilju. Samas on suurepärane päev olukorra parandamiseks ja enese ülestöötamiseks.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED