Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Püüate parandada ümbritsevat maailma ning olete idealistlikum, kui tavaliselt. Teete muudatusi, mis mõjutavad nii teid ennast kui ka teie sõpru.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Püüdke täna pöörata tähelepanu sellele, mida ja kellele te räägite. Pidage meeles, et igaühte ei saa usaldada. Hea päev kodu kaunistamiseks.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Saavutate edu, kui püüate tungida asjade tuumani. Otsige vastuseid filosoofiast ning vältige asjatut loba, mis lihtsalt raiskab teie energiat.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Olete aktiivne ja valmis suhtlema teid ümbritseva maailmaga. Suudate ennast selgelt ja arusaadavalt väljendada, kuid arvestage, et kõik ei suuda samaga vastata.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tunnete täna soovi pühendada aega oma kodu ja iseenda jaoks. Hea aeg on poolikute koduste remonttööde lõpetamiseks, koristamiseks, perega suhtlemiseks.
Neitsi 23. august - 22. september
Äritegevuses on teil halb päev ning kõik mida alustate, põhjustab kahjumeid. Olge mõistlik ja kokkuhoidlik, vastasel juhul ootab teid pettumus.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma ideede realiseerimiseks. Võimalik, et saate positiivse emotsionaalse impulsi.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna on päev, mil soovite eelkõige oma lähedastega intiimselt suhelda. Võõrastele on teil end raske avada. Jätate usaldusväärse isiku mulje.
Ambur 23. november - 21. detsember
Täna võib tulla sündmusterohke päev. Võimalik, et kohtate inimest, kes aitab teil pingelistest olukordadest valutult välja tulla. Vältige ületöötamist!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Tunnete täna rahulolematust ning soovi oma elu paremaks muuta. Võite eneselegi ootamatult hakata lõhkuma ebavajalikke suhteid. Varguste oht.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Nüüd on hea aeg teha ülevaadet oma tööasjades või likvideerida võlgu. Suudate olla korrektsem ja täpsem, kui tavaliselt. Ebasoodne pidude pidamiseks.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna võib juhtuda, et teid süüdistatakse milleski sellises, milles te tegelikult süüdi pole. Võtke asja rahulikult ja suhelge inimestega avameelselt!
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: