Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna on soodne päev aktiivseks puhkuseks. Võite saada tõeliselt positiivseid, meeledejäävaid ning lõbusaid kogemusi, mis annavad jõudu ka edaspidiseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Kipute ennast täna üle hindama ja oma lati väga kõrgele lükkama. Seetõttu on teil raske leida inimest, kes teie arvates oleks vääriline partner.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Kipute täna endale keelama asju, mida tegelikult ihaldate. Võimalik, et teid hakkavad vaevama rahalised puudujäägid ning süümepiin hiljutise laristamise pärast.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Kipute täna veidi konservatiivne olema. Kuid ärge siiski põlake ära huvitavaid ettepanekuid, mida teile täna teha võidakse. Hea aeg töö tegemiseks.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Teis on täna nii palju pulbitsevat energiat, et tunnete eneses jõudu kasvõi mägede liigutamiseks. Samas võite sattuda totaalse illusiooni mõju alla.
Neitsi 23. august - 22. september
Oskate täna inimeste poole pöörduda väga meeldival ja rahulikul moel, mis lisab teie suhetesse usaldatavust. Rahalised asjad hakkavad paremini laabuma.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Tunnete tavalisest suuremat tungi reisida või seigelda. Janunete uute ja intensiivsete kogemuste järele, samas kipute veidi tuisupäine olema.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Nüüd on hea päev sisemiste protsesside käimalükkamiseks. Püüdke olla väga tähelepanelik, selle suhtes, mida sisemiselt vajalikuks peate.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võimalik, et satute täna võimuvõitlusesse ning püüate ennast iga hinna eest maksma panna. Kuid püüdke asja mitte liiga tõsiselt võtta, jääge iseendaks!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Kipute täna pisiasju üle tähtsustama ning olete kõikvõimalike ebatäpsuste suhtes liiga kriitiline. Hea päev tervislikeks protseduurideks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Tänased planeediseisud mõjuvad teile soodsalt. Olete tavalisest parema reageerimisvõimega ning suudate teha kiireid ja kasulikke otsuseid.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Suudate täna tavalisest kergemini tegeleda mitme erineva asjaga samaaegselt. Teie reaktsioon on kiire ning jutt sorav. Soodne päev õppimiseks.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: