Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänased planeediseisud soodustavad avatud mõtlemist ja leidlikkust keeruliste olukordade lahendamisel. Võimalik, et teilt oodatakse nõuandeid.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Võimalikud probleemid või takistused seoses liiklusega või liikumisega ühest paigast teise. Püüdke olla tähelepanelik ja kontrollige oma plaanid üle.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Täna võivad suhete tasandil tekkida arusaamatused, mis asjade mitte selgeks rääkimise puhul kipuvad hiljem pingeid tekitama. Püüdke olla avatum!
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Püüate iga hinna eest mõista oma kaaslast ning soovite tungida tema hingesoppidesse. Suudate olla väga hoolitsev ja tähelepanelik. Hea aeg romantikaks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Olete täna tavalisest hoolikam ja tähelepanelikum. Suudate teha tööd ilma eriliste puhkepausideta ning tõenäoliselt saavutate häid tulemusi.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Teie enesekindlus on täna kergemini haavatav, kui muidu. Ärge laske omale sisse sõita! Kellegi teravmeelsus võib lihtsalt kadedusest tulla.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Naudite seltskonda ning olete suuteline oma ilu ja tasakaalu jagades parandama kaaslaste meeleolu. Teie mõtted on suunatud teiste toetamisele.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kipute nüüd oma kaaslasi kamandama ja paika panema. Ärge siis solvuge, kui keegi otsustab lihtsalt teiega koostöö katkestada. Püüdke olla diplomaatilisem.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Teid hakkavad täna ärritama inimeste juures asjad, mis sunnivad teid kuidagi loobuma oma isikupärast. Tunnete tavalisest suuremat vabadusejanu.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kipute täna paika pandud plaanidest kõrvale kalduma, mis vahelduse mõttes võib päris hea olla, kuid vältige siiski ka mõttetut aja ja energia raiskamist.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Teie allasurutud minevikuprobleemid kipuvad täna taas esile kerkima. Parema meelega jääksite tahaplaanile, et mitte näidata teistele oma nõrkusi.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalik, et saate ootamatut abi ja toetust võõrastelt inimestelt või lähete ootamatule reisile. Hea päev enesetäienduseks ja millegi uue õppimiseks.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED