Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Olete täna tavalisest julgem, ausam ning otsekohesem. Võimalik, et satute olukorda, kus tajute väga teravalt ebaõiglust, mille kohta te koheselt sõna võtate.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Olete täna laisk ning mugav. Otsite võimalust viilida oma igapäevastest kohustustest, meelsamini veedate aega kodus koos lähedase inimesega.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kipute täna endale keelama asju, mida tegelikult ihaldate. Võimalik, et teid hakkavad vaevama rahalised puudujäägid ning süümepiin hiljutise laristamise pärast.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Mõjute täna reserveerituna ning seetõttu võite kelleski tekitada soovi teha midagi ootamatut, et teid sellest vaoshoitusest välja raputada.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Ootate täna rohkem, kui tavaliselt teiste heakskiitu ja tähelepanu. Tegelikult tuleneb see teie sisemistest ebakindlusest ja soovist olla armastatud.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Olete täna heameelega valmis rääkima endast, kuid samas teiste probleeme ja isikupära te ei märka. Olge oma kaaslaste suhtes austavam ja kuulake ka neid.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kipute täna tavalisest kergekäelisemalt rahaga ümber käima. Võib juhtuda, et hindate asju vaid nende välise ilu järgi ja praktilisus jääb tahaplaanile.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võimalik, et puutute täna kokku inimestega, kes on võimuahned ning kompromissitud. Ärge laske ennast nurka suruda, kuid samas vältige agressiivset käitumist.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna on teie jaoks soodsate mõjudega päev. Võimalik, et just nüüd saate vastuse oma ammusele palvele. Ootamatud kordaminekud. Tervis on parem, kui muidu.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Peaksite omale leidma väljundi vastasel juhul võib teie enesehinnang langeda allapoole kriitilist piiri. Olge enesekindlam ja uskuge endasse!
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna tasuks eesseisva kuu plaanid paika panna. Teie unistused täituvad, see on loova energiaga päev. Täna tuleks säilitada perekonna rahu iga hinnaga.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Olete täna kirglikus ning seksuaalses meeleolus. Teil on veidi raske keskenduda ühele konkreetsele inimesele. Võimalik kokkupuude müstikaga.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::