Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänased planeediseisud aktiviseerivad teie loomuse varjukülgi ning aitavad teil paremini mõista asju, mis varem olid teie jaoks täiesti varjatud.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Teie jaoks hakkab nüüd tähtsat rolli mängima teie positsioon ja selle väärikas hoidmine. Püüate kõigiga hästi läbi saada, kuid see võib päris raskeks osutuda.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Püüate parandada ümbritsevat maailma ning olete idealistlikum, kui tavaliselt. Teete muudatusi, mis mõjutavad nii teid ennast kui ka teie sõpru.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna valdab teid rahulolu oma saavutuste pärast. Tunnete ennast turvaliselt, kuna olete kindel oma võimetes. Samas vältige liiga mugavaks muutumist.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Tunnete täna tugevat tõmmet kõige algupärase ning ürgse poole. Hea päev uurida ajalugu, filosoofiat ja maailma saladusi puudutavaid teemasid.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Olete täna aldis kõikvõimalikele ahvatlustele ja kipute selle arvelt unustama oma kohustusi. Kui tahate pidutseda, siis võtke selleks eraldi aega.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna peaksite usaldama iseenda intuitsiooni ja mitte laskma end mõjutada teiste isiklikest huvidest. Tegelege just sellega, mida ise vajalikuks peate.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Olete täna veidi sõjakas. Kui keegi peaks teie vastu kuidagi lugupidamatu või teravmeelne olema, siis vastate talle mõnuga veelgi teravamalt.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Võimuvõitlus ja soov näida teistest parem võivad põhjustada konflikte. Vältida tuleks liigset emotsionaalsust. Ebasoodne aeg äritegevuseks.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna suureneb teie vastutustunne. Tunnete ennast isiklikult puudutatuna, kui teie koostöös teistega midagi viltu läheb. Vältige enese piitsutamist.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Nüüd on aeg tegeleda tõsisemate asjadega ning hetkeks jätta tahaplaanile ülemeelik seltskonnaelu. Samas pole vaja ka ennast piitsutama hakata.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Teil on täna raskusi iseseisva töö ja otsuste langetamisega. Püüate pidevalt leida teistelt kinnitust oma tegudele. Pöörate suuremat tähelepanu välimusele.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED