Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Vältige võimuvõitlust oma vaenlastega. Võimalik, et puutute kokku isikutega, kes on teie vastu valmis kasutama ka kõige räpasemaid taktikaid.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna on päev, mil peaksite tavalisest suuremat tähelepanu pöörama oma iseloomu halvematele külgedele. On aeg hakata oma probleemidega tegelema.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Teil aitab vaimset heaolu säilitada joogaga tegelemine ja tagasihoidlikum söömine. Tunnetete ennast ja oma keha hästi. Püüdke andestada kõigile ja kõigele.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Tänased planeediseisud võivad teid mõjutada selles suunas, et olete sunnitud tööd tegema oma salajaste allasurutud tunnete ning hirmudega.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Nüüd muutub teie jaoks väga oluliseks see, et saaksite ennast loominguliselt väljendada. Ootate teiste inimeste käest positiivset vastukaja.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Kipute täna valel ajal ja vales kohas suud pruukima. Teete seda üsna salvaval ja teravmeelsel moel ning peletate sellega inimesed enda ümbert minema.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tunnete ärevust, kui kõik ei lähe plaanipäraselt, kuid tõrked on vajalikud selleks, et te annaks omale uue hinnangu ning püüdleksite paremuse poole.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tänased planeediseisud muudavad teid töökaks ning kohusetundlikuks. Suudate jõuda kiiresti soovitud tulemuseni, mistõttu saate eneseusku juurde.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Olete täna rahaasjades heldekäeline je sellega võidate kergesti populaarsust. Arvestage aga sellega, et tõmbate ligi isikuid, kes on valmis teid ära kasutama.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna on väga hea päev armuasjade ajamiseks. Kui olete siiani oma tundeid varjanud, siis nüüd võiksite kindlasti teha konkreetseid samme!
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Olete täna veidi tormakas ning kipute tegutsema läbimõtlematult. Ebasoodne aeg uute ettevõtmiste alustamiseks, samas soodne aeg füüsiliseks tegevuseks.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kipute oma kaaslaste ees uhkustama ning ennast esile tõstma. Võite võita küll hetkelise tähelepanu, kuid see ei kesta eriti kaua. Oht raisata raha.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED