Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna laabuvad tavalisest paremini kõikvõimalikud rahaasjad. Võimalik, et saate mõne hea võimaluse oma ideede rakendamiseks. Sobiv aeg kinnisvaraga tegelemiseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tunnete täna tugevat soovi midagi suurt ning tähtsat korda saata. Kuid püüdke siiski pigem tegeleda lõpetamata asjadega, kui alustada midagi uut.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Võimalik, et teil tuleb täna tegemist teha üliemotsionaalsete inimestega. Kuid ärge laske endale pähe astuda ning säilitage enesekindlus.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Olete täna kergemini haavuv, kui tavaliselt. Kipute otsima rünnakut ka sealt, kus seda tegelikult ei tule. Oht hinnata olukorda ebaadekvaatselt.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tänased planeediseisud stimuleerivad teie soovi lahendada probleeme, mis seotud praktiliste kohustustega ning kohanemisvõimega. Näete asju laiemalt.
Neitsi 23. august - 22. september
Olete nüüd tavalisest avatum kõikvõimalike inimsuhete arendamise suhtes. Proovite minna sügavuti ning mõistate oma kaaslast juba poolelt sõnalt.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Püüdke olla iseseisvam ja otsustusvõimelisem. Kui ootate, et keegi teine teie eest midagi ära teeks, siis takistate enda arengut ja loovust.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna on tõsiste meeleoludega päev. Kui peaksite tutvuma mõne uue inimesega, siis tuleb sellest väga tõenäoliselt sügav ning arendav suhe.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võimalik, et tunnete täna ootamatult soovi võtta ühendust mõne vana tuttavaga, kellega te juba pikka aega suhelnud pole. Soodne aeg lepingute sõlmimiseks.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Olge täna valmis selleks, et teie päevaplaan pööratakse totaalselt pea peale. See võib olla väline sekkumine, kuid sama hästi ka teie enda põhjustatud.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Nüüd laabuvad kõige paremini eelkõige need asjad, millega teil juba varem algust tehtud. Vältige uute kohustuste juurde võtmist ning tühjade lubaduste andmist.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Lasete vaimujõul end juhatada. Teil on intuitiivne kontakt alateadvusega. Püüdke aidata oma kaaslasi. Sellest saate ka ise uusi teadvustusi.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: