Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Võimalik, et tunnete ennast täna tasakaalutuna ning ärritute pisiasjade peale, mis tuleneb sisemisest ebakindlusest. Olete emotsionaalselt liiga mõjutatav.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Võimalik, et tunnete vajadust tõeliste ja kasulike teadmiste järele maailmas. Võite astuda ka gruppidesse, mis tegelevad selliste asjadega.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Teil võivad täna tekkida raskused keskendumisega, olete unistav ja oma mõtetesse süvenenud. Mõni oluline toimetus võib ununeda. Ettevaatust liikluses.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Olete täna tundlik ning meeleline. Otsite hellust ja samas suudate seda ka ise pakkuda. Teid köidab romantika ja ilu. Tugevnevad perekondlikud sidemed.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Teie tähelepanu on täna eriti kontsentreeritud. Tõenäoliselt puutute kokku huvitava informatsiooniga, mis annab teie tegevusele uue suuna.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Nüüd aktiviseeruvad need energiad, mis seotud loomingulisuse ja seksuaalsusega. Tõenäoliselt mõjute vastassugupoole esindajatele väga atraktiivselt.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võimalik, et saate täna omale uusi tuttavaid, kellest võib mingil hetkel palju kasu tõusta. Hoidke oma tähelepanu asjaolul, et teilt palutakse teenet.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Hea päev teha kokkuvõtteid seni teostatud tegevusest. Vaadake tagasi minevikku ja püüdke mõista, kuhu te tänaseks arenenud olete. Suhelge vanematega.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Kipute nüüd teisi inimesi enda ümber muudkui juhendama ja õpetama. Teete seda ka siis, kui keegi seda otseselt ei palu. Vältige pealetükkivaks muutumist.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kõikvõimalikud koosviibimised ja arutelud lahenevad nüüd palju ladusamalt, kui tavaliselt. Teil on lihtne leida oma kaaslastega ühist keelt.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kaldute täna olema unistav ja flegmaatiline. Olete justnagu omas maailmas ning te ei pööra erilist tähelepanu teid ümbritsevale maailmale. Hea loominguks.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Teie enesetunne on täna üsna hea ning meeleolu rahulik. Mõjute oma kaaslastele rahustava ja inspireerivana. Võimalik, et teile puistatakse südant.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED