Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna olete kõrgendatud ning optimistlikus meeleolus. Kuid püüdke vältida ülemäärast muretust ja lodevust. Hea päev seltskonnaeluks ja puhkamiseks.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna on hea aeg oma elukoha korrastamiseks ja praktilisteks tegevusteks. Näiteks remondi alustamiseks, vajalike asjade soetamiseks või millegi parandamiseks.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võimendub mõttevõime, mis intellektuaalset tegevust stimuleerib. Aktiviseerub leidlikkus ning võite ootamatult probleemidele lahenduse leida.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Olete täna huumorimeelne ja reisihimuline. Hea aeg alustada mõne võõrkeele õppimist ning tutvuda uute kultuuridega. Päev täis aktiivset suhtlust.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Teie enesetunne on täna üsna hea ning meeleolu rahulik. Mõjute oma kaaslastele rahustava ja inspireerivana. Võimalik, et teile puistatakse südant.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Täna peaksite rohkem tahtejõudu ja võimuvõitluse valmidust ilmutama. Ärge laske teistel endale pähe istuda ning teie eest otsuseid langetada.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Teie meeleolu on täna väga vahelduv. Kipute tühisest ebaõnnestumisest lausa endast välja minema. Pöörake suuremat tähelepanu oma perekonnale ja kodule.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna on väga hea päev igasuguse töö tegemiseks ja kohustuste täitmiseks. Planeediseisud soodustavad head tervist, võimalik paranemine haigusest.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Olete täna kergemini ärrituv, kui tavaliselt. Teile avaldavad mõju asjad, millest võiksite külma rahuga absoluutselt mitte välja teha. Keskenduge rohkem endale!
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Pöörake nüüd rohkem tähelepanu oma kõnepruugile. Võite mõne mõtlematu lausega kellelegi suurt meelepaha valmistada või siis kogemata saladuse välja lobiseda.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kaldute täna oma kaaslasi kahtlustama. Näete tonti ka seal, kus seda tegelikult pole. Püüdke aktiviseerida realistlikku ning kainet mõtlemist.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tunnete täna soovi oma elukombeid paremaks muuta. Olete valmis loobuma ebavajalikest harjumustest aga ka üleliigsetest esemetest teie kodus.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED