Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kaldute täna oma kaaslasi kahtlustama. Näete tonti ka seal, kus seda tegelikult pole. Püüdke aktiviseerida realistlikku ning kainet mõtlemist.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Püüa olla võimalikult aus ja siiras. Pööra suurt tähelepanu sellele, mida räägid. Iga mõtlematult lendu lastud sõna võib sulle ebameeldiva olukorra tekitada.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kui olete otsinud sügavamat suhet, siis täna väga tõenäoliselt leiate kellegagi ühise keele. Sellised vaimset laadi suhted kestavad võib-olla terve elu.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kipute täna ebameeldivate pisiasjade puhul silmi kinni pigistama ja enesele valetama. Selline illusioonis elamine ei tule teile aga sugugi kasuks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Võimalik, et satute täna ekstreemsetesse olukordadesse, võimalik kokkupuude surmaga. Olge ettevaatlik liikluses ja terariistadega. Ootamatu armusuhe.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Otsite täna tavalisest rohkem mugavusi ning püüate ka oma toidus leida erilisi ja uusi maitseid. Teid inspireerib nüüd eelkõige see, mis on ilus.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võite olla täna tavalisest viisakam ja diplomaatilisem ka nende inimeste suhtes, kellega te tavaliselt läbi ei saa. Suudate osavalt ringi käia tülinorijatega.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Käes on aeg, mil romantika mängib teie elus tähtsat rolli. Otsite võimalust oma armastatule tundeid näidata, tõenäoliselt see õnnestub teil hästi.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Nüüd on soodne seis leiutada midagi uut ja originaalset. Teie ideed on üsnagi praktilised ning kergesti teostatavad. Kasutage tänast positiivset energiat!
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olete täna kergesti mõjutatav ja uje. Ettevaatust liikluses ja suhtlemisel võõraste inimestega, kes võivad teid ära kasutada. Ebasoodne lepinguteks.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Olete praktiliselt meelestatud, kuid samas on teil täna kalduvus muutuda koonerlikuks. Hoidke oma süda avatud ja tehke kaaslastele kingitusi.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kui olete aktiivne grupitöös siis võivad teie pingutused põhjustada kollektiivset edu. Hea läbisaamine ülemustega. Originaalsed ja huvitavad ideed.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED