Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Saate täna üle oma vanadest piirangutest ja asjadest, mis teid siiani ängistanud on. Eneselegi ootamatult võite hakkama saada eneseületamisega.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Teil on vajadus saada heakskiitu oma tegevusele.Tunnetate, et teilt oodatakse rohkem, kui suuteline olete. Tegelikult olete ise enda vastu liiga range.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võite täna eneses avastada mõne ebameeldiva omaduse, kuid püüate seda parema meelega eitada. Oht kergesti illusiooni langeda. Vältige alkoholi.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Vähenenud piiritunne. Peaksite teadlikult tähelepanu pöörama oma halbadele harjumustele. Kui unustate ennast ära, võite häbiväärsesse olukorda sattuda.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Aktiviseeruvad seksuaalse alatooniga meeleolud. Olge valmis, et teie poole pöördutakse romantilises ja kirglikus meeleolus. Võimalik probleem armukadedusega.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Otsite emotsionaalset turvatunnet, kuid samas on teil raske lõdvestuda ja kedagi usaldada. Püüdke siiski mõista, et igaüks ei pruugi vaenlane olla.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Olge valmis aitama inimesi, kes seda vajavad. Lahendades teiste probleeme võivad laheneda ka teie enda omad. Olge tähelepanelik saatuse märkide suhtes.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna suureneb teie huvi põnevate avaliku elu sündmuste vastu. Tunnete suuremat soovi, kui tavaliselt, pidutseda ning kiire muusika järgi tantsida.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Aktiviseeruvad jõulised ning kirglikud meeleolud. Pöörate tavalisest suuremat tähelepanu sellele, kuidas köita vastassugupoole esindajaid.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Võimalik, et satute täna kellegi terava keele ohvriks. Ärge laske ennast tasakaalust välja lüüa, võtke asja üleoleva huumoriga. Hea aeg romantikaks.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Olete avameelsem ja räägite meelsasti oma tundeelust. Head suhted kaaslastega ja suured tulevikuplaanid, kuid ärge üle pingutage. Vältige äärmusi.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalik, et tunnete täna raskust oma tunnete väljendamisel ja võib-olla kipute isegi enese eest midagi peitma. Saage üle oma hirmust ja kompleksidest!
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED