Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna oleks teil targem püüda pigem tahaplaanile jääda. Vaadake hoolega, kellele mida rääkida saate. Teie sõnu võidakse hiljem kurjalt ära kasutada.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Naudite täna seltskonda, kus saate esineda ja näidata oma oskusi. Püüate iga hinna eest võita oma kaaslaste tähelepanu, tõenäoliset see teil ka õnnestub.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Nüüd on soodne aeg teha reisiplaane või uurida mingeid täiesti uusi tegevusvaldkondi. Teie huvi erinevate kultuuride ja võõrkeelte vastu on suurenenud.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võite nüüd ootamatult kokku puutuda enda või mõne oma lähedase pereliikme tervisehädadega. Olge tähelepanelik kõikvõimalikes juriidilistes küsimustes.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Olete täna veidi kinnine ja kõige uue suhtes skeptiline. Võimalik, et teil tuleb täna tegemist teha vanemate inimestega. Püüdke olla voolavam.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Olge tähelepanelik oma lähedaste suhtes. Hea aeg perekondlikeks koosviibimisteks ja vanade aegade meenutamiseks. Nostalgilised meeleolud.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Satute situatsiooni, kus olete sunnitud uurima oma igapäevaelu erakordselt põhjalikult. Esile kerkivad probleemid, mida olete püüdnud edasi lükata.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tunnete täna soovi kellegi eest hoolitseda. Oskate paremini, kui tavaliselt mõista oma kaaslaste või lähedase partneri soove ning vajadusi.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Tänased planeediseisud soosivad filosoofia, metafüüsika, meditatsiooni ja religiooniga tegelemist. Olete tõsises ja sügavustesse pürgivas meeleolus.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Püüdke täna unustada kõik teisejärgulised asjad ning keskenduge vaid sellele, mis tõesti vajab teie tähelepanu. Ärge võtke omale lisakohustusi juurde.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võimalik, et teete täna enese jaoks olulise avastuse ning teadvustate midagi sellist, mis veel pikka aega teile mõju avaldab. Originaalsete ideede aeg!
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Olete täna Müstilises meeleolus, mistõttu teistel võib tekkida raskusi teie mõistmisel. Püüdke tegeleda rohkem oma sisemiste protsessidega.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED