Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Võimalik, et täna kerkivad teie jaoks esile teemad, millele reageerite väikese häbitundega. Vältige omale liigse stressi tekitamist, hea aeg puhkuseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik, et tunnete täna ebakindlust oma välimuse pärast. Olete tavalisest emotsionaalsem ning kipute asju ületähtsustama. Hea aeg lõbusaks seikluseks.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Püüdke täna leida omale tegevus, mis teid innustaks. Liigne töökoormus võib hakata tervisele mõju avaldama. Hea aeg koduseks puhkuse veetmiseks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Võimalik, et avastate täna endalegi ootamatult, et tahate olla täiesti üksi ja sõltumatu. Nüüd ongi hea aeg iseseisvateks tegevusteks ja praktikateks.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Olete täna tunduvalt järeleandlikum, kui muidu. Teie jaoks on esmatähtis teiste inimestega harmooniliste suhete säilitamine. Jääge siiski enda vastu ausaks.
Neitsi 23. august - 22. september
Olge täna hoolikas oma käitumise suhtes. Võite mõne hooletult pillatud sõnaga kellelegi tahtmatult suuri kannatusi valmistada. Olge taktitundelisem!
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Inimestega suheldes saavutate täna häid tulemusi eelkõige siis, kui väljendate ennast võimalikult rahulikult ja pealetükkimatult. Vältige provokatsioone!
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Aktiviseerub ühiskondlik tegevus ja lävivus. Tekivad kasulikud ning vajalikud suhted. Soodne päev abielusuhte vormistamiseks ja enese täiendamiseks.
Ambur 23. november - 21. detsember
Kaldute täna olema kannatamatu ning tülid kaaslastega on peaaegu vältimatud. See võib põhjustada probleeme seedetraktiga. Püüdke võtta asju huumoriga.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Kipute täna kellegi pahaaimamatut märkust liiga südamesse võtma. Püüdke leida oma sisemine enesekindlus üles ning tegelege enese arendamisega.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Tänased planeediseisud stimuleerivad teie soovi lahendada probleeme, mis seotud praktiliste kohustustega ning kohanemisvõimega. Näete asju laiemalt.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Suudate täna erakordselt praktiline olla. Edukalt sujuvad kõikvõimalikud paberimajandusega seotud asjad ning finantstehingud. Olge valmis riskima!
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: