Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kipute täna olema pahuksis ühiskonnaga ja oma ametlike kohustustega. Parema meelega läheksite lihtsalt eemale oma argipäevastest tegemistest.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Olete võimeline laiendama oma ettevõtmisi ja arendama ebatavalisi läbimurdevõimalusi. Ootamatud reisid ja uued inimsuhted on teie meelisteema.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tunnete täna suurt tõmmet vastassugupoole suhtes. Olete romantiline ja kirglik. Võimalik, et armute, kuid sellest ei pruugi tulla pikaajalist suhet.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Olete häiritud end ümbritsevatest ebatäiustest. Märkate igat pisiasja. Soodne päev käia arstlikus kontrollis ja tegeleda intellektuaalsete valdkondadega.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Olete energiline, riskiv, printsipiaalne ja julge. Tegutsete läbilöövalt. Kuid peaksite olema ettevaatlik, sest ilmneda võib kriitiline olukord. Avariide oht.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Üks ohtlikumatest päevadest! Avariide ja traumade oht! Kaldute liialt ettevõtlik olema ja omale liiga suuri kohustusi võtma. Vältige ekstreemseid olukordi.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Nüüd on hea aeg pöörduda tagasi pooleliolevate tegemiste poole. Olge aga samas valmis võtma vastutust mingis ootamatus situatsioonis. Usaldage oma vaistu!
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna võivad tekkida probleemid koostöö tegemisel. Inimesed, kellest teie plaanid sõltuvad, veavad alt ja ise olete ka rohkem hajevil, kui tavaliselt.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Teie suhtumine on konservatiivne ja tõrjuv. Püüate jätta endast range ja korraliku inimese muljet, kuid tegelikult vaevlete sisemiste hirmude käes.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Püüdke loobuda sellest, mis teid enam edasi ei aita ja tehke oma elus korrektiivid. Aeg on selleks igati soodne! Samuti on hea päev kodu korrastamiseks.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Naudite täna ilu ja harmooniat. Suureneb vajadus osta omale midagi luksuslikku ja peent või külastada ilusalongi. Soodne päev tervisekuuri alustamiseks.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kipute täna tavalisest kergekäelisemalt rahaga ümber käima. Võib juhtuda, et hindate asju vaid nende välise ilu järgi ja praktilisus jääb tahaplaanile.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED