Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna võite kokku puutuda oma minevikuprobleemidega või siis lööb välja mõni haigus, mille ravimisest te mööda olete hiilinud. Pöörake tähelepanu tervisele!
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Tunnete nüüd vajadust eksperimenteerida ja teha oma elus muudatusi. Otsite võimalusi eneseteostuseks. Loominguliselt olete avatum, kui tavaliselt.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Muutute nüüd enesekindlamaks ja suudate teha otsuseid ka iseseisvalt. Teile ei lähe korda segavad faktorid ja kadedad konkurendid. Vältige alkoholi!
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna võivad teil tekkida psühholoogilised probleemid, mis tulenevad igapäevasest rutiinist. Tunnetate aja survet ning soovi loobuda mõnest kohustusest.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna kipuvad inimestevahelised suhted endaga intriige kaasa tooma. Olge valmis katsumusteks ja sõnasõdadeks. Ärge võtke aga neid vaidlusi väga südamesse!
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Soodne aeg vabakutseliste ettevõtmiste harrastamiseks ja elukommete muutmiseks. Praegu alustatud uuest tegevusest võib saada teie põhitegevus.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võimalik, et saate täna ootamatult tunnustuse osaliseks. Samuti võivad paraneda rahaasjad. Ettevaatlik peaksite aga olema liigse söömisega.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Märkate oma kaaslastes täna jooni, mis siiani varju on jäänud. Võite vägagi üllatuda, tajudes, et mõnel teie tuttaval on teiega sarnased probleemid.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Kipute täna endale lubama veidi rohkem, kui peaks. Ka teie käitumine võib probleeme tekitada, samas olete ise pahaaimamatu ning lõbus.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täituda võivad ammused unistused reisimisest ja originaalsetest seiklustest. Teil on täna suurepärane ettekujutusvõime ja tunnete selgus.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna hakkavad silma paistma eelkõige teie head omadused. Kui teil avaneb võimalus ennast mingilgi moel esile tõsta, siis tõenäoliselt jätate sümpaatse mulje.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tänasel päeval aktiviseeruvad teie jaoks kangekaelsed meeleolud. Teie järeleandmatus võib nii mõnegi teie lähikondlastest endast välja viia.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::