Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Teil võib täna probleeme tekkida tahtejõu puudumise tõttu. Leiate väikseimastki ebaõnnestumisest, et asi pole pingutust väärt. Vältige liigset laiskust.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna hakkavad silma paistma eelkõige teie head omadused. Kui teil avaneb võimalus ennast mingilgi moel esile tõsta, siis tõenäoliselt jätate sümpaatse mulje.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võidate täna kerge vaevaga teie jaoks oluliste isikute heakskiidu. Suudate olla positiivne ning rõõmus. Hea päev uute ettevõtmiste alustamiseks.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna on hea päev tegutsemiseks. Nüüd alustatud ettevõtmised saavad hea hoo sisse ja annavad teile palju uusi võimalusi. Olge avatud ja suhelge!
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Võimalik, et teil palutakse täna olla esindaja rollis, kus peate jätma kellegi teise huvides head muljet. Tehke seda juhul, kui see kattub ka teie enda huvidega
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Suurepäraste võimalustega päev! Täna tekkinud probleemid ei mõju teile nii halvasti, kui nad võiksid mõjuda. Kõikvõimalik negatiivsus on pehmendatud.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna suudate tõenäoliselt tegeleda mitme asjaga korraga. Teie töövõime on nüüd tunduvalt suurem, kui tavaliselt. Naudite aktiivset suhtlemist.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna on soodsate mõjudega päev. Tõenäoliselt saate kõikide soovitud tegemistega edukalt hakkama. Võib tekkida lühiajaline romantiline suhe.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Tunnete tõelist rahuldust alles siis, kui loobute materiaalsetest eesmärkidest ja auahnetest plaanidest ning kasutate oma loovaid oskusi.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olete täna kõigutamatult kahe jalaga maa peal. Teile ei lähe tõenäoliselt sugugi korda, kui keegi teid kõigutada või üle trumbata püüab. Rahaasjad laabuvad.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kaldute täna nukrameelsusesse ja melanhooliasse. Tunnete igatsust millegi haaramatu ja kauni järele. Võimalik, et avastate endas varjatud andeid.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalik, et teil tuleb täna kasutada oma nätlejameisterlikkust, et pääseda ebamugavast ja piinlikust olukorrast. Olge valmis enese tõestamiseks.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED