Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänasel päeval peaksite ennast kokku võtma ja rõõmu tundma ka pisikeste asjade üle. Olge dünaamilisem ja keskenduge pigem headele asjadele.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kipute täna olema liiga omakasupüüdlik ning mõtlema tavalisest rohkem rahast ja materiaalsest kasust. Hea aeg aga teha töid, mis vajavad praktilist mõtlemist.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Täna on päev, mil võite liigsest kohusetundest ja korralikkusest üle pingutada ning selle tulemusena vaimselt kokku vajuda. Hea aeg kodusteks tegemisteks.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Hakkate nüüd oma elus hindama neid suhteid, mis seotud truu sõpruse või armastusega. Vajate tavalisest rohkem stabiilsust. Vältige rahvarohkeid kohti.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Teate täpselt mida tahate saavutada oma perekonnaelus ning olete igal juhul valmis võitluseks. Te ei lähe kompromissidele. Teie pere on teie kindlus.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Täna on päev, mil teie võimed ja võimalused aktiviseeruvad ning suudate näha olukorda õiges valguses. Hea päev finantstehinguteks ja suhtlemiseks.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Planeediseisud muudavad teid täna äärmiselt tundlikuks. Solvute kergemini, kui muidu ja lasete end kriitikast häirida. Parem võtke õppust ja olge rõõmus!
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Peaksite ettevaatlik olema tähtsate otsuste tegemisel. Võimalik, et keegi püüab teid enda huvides ära kasutada. Aeg pole soodne lepingute sõlmimiseks.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Olete iseendas nüüd nii kindel, et see võib teile lausa saatuslikuks saada. Püüdke enne tegutsemist ikka asjad korralikult läbi ka mõelda.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Nüüd aktiviseerub teie vaist ja intuitsioon. Suudate juba põgusa vestluse käigus ära tunnetada, kas inimene on ausate kavatsustega või mitte.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tänane planeediseis on äärmiselt soodne kõikvõimalike äriasjade ajamiseks. Suudate olla piisavalt konkreetne ja jõuline oma eneseväljenduses.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Peaksite täna väga kontsentreeritult keskenduma ühele konkreetsele tegevusele, nii saavutate kindlasti oma eesmärgi. Parem tehke vähem aga kvaliteetselt.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED