Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna on teil oht kulutada tavalisest rohkem raha asjade peale, mida te tegelikult ei vaja. Lasete ennast mõjutada välisest ilust. Oht kaotada asju.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Teie empaatiavõime on täna tavalisest tunduvalt tugevam. Meeleolud kipuvad nostalgiliseks ja unistavaks. Hea aeg tegelemiseks lastega ja koduga.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Täna hakkavad teie elusündmused taas ladusamalt minema. Suudate teha kiireid ümberkorraldusi ka seal, kus muidu oleksite lausa nõutu olnud.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Suudate loobuda millestki parema tuleviku nimel. Sobiv aeg muudatuste tegemiseks ja olulise eraldamiseks ebaolulisest. Olete kaine mõtlemisega ja rahulik.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Tunnete suurt rõõmu, kui saate kedagi aidata. Nähes hädasolijat pakute kohe abi. Tänane päev on sobilik arstlikuks kontrolliks ja kodu korrastamiseks.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Teid köidavad täna originaalsed ja veidi äärmuslikud asjad. Olete rõõmuga valmis proovima midagi uut, kuid see uus peab olema ekstreemne!
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Teie eneseusk ja teadmised võidakse nüüd tõeliselt proovile panna. Kui keegi teid provotseerima peaks hakkama, siis ärge minge sellest kohe põlema.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Olete täna romantilisel ja unistaval lainel. Rutiinsetele kohustustele keskendumine on hetkel raskendatud. Kuid ideaalne aeg tegeleda meelelahutusega.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Mõjute täna veetleva ja külgetõmbavana. Teie enesetunne on parem, kui viimastel päevadel ning suudate endast tõenäoliselt väga head muljet jätta.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Tänased planeediseisud toovad teie ellu elevust. Näete tavalisest rohkem vaeva oma välimusega ning võite ka rahakotti tunduvalt kergendada.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Vajate täna eneseväljenduseks rohkem julgustust, kui tavaliselt ning tunnete suurt kergendust, kui keegi teiega tegeleb. Hea aeg puhkamiseks.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tunnete täna raskust enese väljendamisel ning olete ebakindel enda pädevuses. Usaldage ennast rohkem ja tegelege lihtsate ning meeldivate asjadega.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED