Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Võimalik, et keegi hakkab huvi tundma teie isikliku elu vastu. Olete suutnud enesest jätta salapärase ja huvitava mulje. Mõjute müstilisena.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Oht pidada partnerit enda omandiks ja solvuda, kui teine ei käitu täpselt nii, nagu oodatud. Ärge võtke kõike isiklikult ja andke teisele rohkem ruumi.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Olge täna ettevaatlik võõraste inimestega. Oht jääda vägivalla ohvriks. Püüdke liikuda seltskonnas, kus end juba koduselt ja turvaliselt tunnete.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Satute täna olukorda, mis paneb teid enesega tööd tegema. Teie maskid rebitakse halastamatult maha nii, et ei jää võimalustki näida kellegi teisena.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kaldute täna ennast paremana näitama, kui tegelikult olete. Tänu sellisele käitumisele mõjute pigem ebapädeva ning edevana ja teid ei võeta tõsiselt.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Teie ajagraafik osutub nüüd tõenäoliselt vägagi tihedaks, mistõttu on oht, et jääte kõikides oma tegemistes pealiskaudseks. Võimalik, et unustate midagi.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna on hea aeg tegeleda intellektuaalsemat laadi asjadega. Olete avatum, kui tavaliselt, seetõttu soodne päev õppimiseks ja suhtlemiseks.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna on tõsiste meeleoludega päev. Kui peaksite tutvuma mõne uue inimesega, siis tuleb sellest väga tõenäoliselt sügav ning arendav suhe.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Aktiviseeruvad seksuaalse alatooniga meeleolud. Olge valmis, et teie poole pöördutakse romantilises ja kirglikus meeleolus. Võimalik probleem armukadedusega.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Pakatate täna üllatuslikest ning originaalsetest ideedest. Samas suudate neid ka edukalt ellu viia. Ettevaatlik peaksite olema liikluses.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Ärge püüdke elult ja suhetelt saada rohkem kui teile väljateenitult kuulub. Kui suudate hoida õiget suhtumist, võite saavutada väga häid tulemusi.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kaldute sulguma enesesse ning tunnete ennast abituna. Püüdke siiski mõista, et tegelikult on teis peidus palju väärtuslikku, mida teistega jagada.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED