Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna on hea päev võtta midagi huvitavat ja seltskondlikku ette. Planeediseisud soosivad maade avastamist, uute ideede rakendamist ja reisimist.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Teile pakub täna erilist rahuldust see, kui saate teha midagi kasulikku. Suudate märgata ka teisi inimesi enda ümber ning olete valmis neid aitama.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Teie vastu hakatakse täna huvi tundma. Võimalik, et saate ootamatu pakkumise, mis teile meeldib, kuid samas ka veidi kõhedust tekitab. Olge enesekindlam!
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võite täna ootamatult saada selliste inimeste soosingu osaliseks, kellelt te seda iial ei oleks oodata osanud. Teie populaarsus kasvab hetkega.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna hakkavad teie suureks rõõmuks lõpuks ometi asjad liikuma just nii, nagu teie seda tahtnud olete. Saate sellest uut inustust ja inspiratsiooni juurde.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Teate täpselt mida tahate saavutada oma perekonnaelus ning olete igal juhul valmis võitluseks. Te ei lähe kompromissidele. Teie pere on teie kindlus.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Hiljutised suhted on olnud "huvitavad", et mitte öelda midagi enamat. Nüüd on aeg millekski teistsuguseks -- millekski väga erinevaks eelnenust.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tänased planeediseisud mõjuvad teile soodsalt. Olete tavalisest parema reageerimisvõimega ning suudate teha kiireid ja kasulikke otsuseid.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Informatsiooni ja elutarkuse saamise päev. Teile tuleb kasuks tegeleda teadusliku tegevusega, õppida ja kavandada edaspidist tegevust.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Tänased planeediseisud annavad teile häid võimalusi ennast arendada. Püüdke ka pingelistest olukordadest leida endale midagi kasulikku ja vajalikku.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna valitsevad eelkõige positiivsed planeedimõjud, mis tõstavad teie loovuse potentsiaali, füüsilist vitaalsust ning üleüldist heaolutunnet.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna peaksite olema ettevaatlik rahaasjades, lepingute sõlmimisel ning muude ametlike asjaajamistega. Soodne aeg on lõõgastavateks tegevusteks.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED