Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Püüdke täna olla tähelepanelikum, kui tavaliselt, kuna teil on kalduvus hilineda ja unustada. Võite ka kaotada mõne oma asja. Inimestega on hea läbisaamine!
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna on hea päev võtta midagi huvitavat ja seltskondlikku ette. Planeediseisud soosivad maade avastamist, uute ideede rakendamist ja reisimist.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tänased mõjud annavad teile jõudu ning inspiratsiooni eelkõige juhul, kui te ise olete avatud ja soovite näha uusi võimalusi. Hea päev loomiseks.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võimalik, et peate nüüd maitsma minevikus tehtud vea kibedaid vilju. Samas on suurepärane päev olukorra parandamiseks ja enese ülestöötamiseks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Vältige tülisid vanemate ja võimukandjatega. Võite ennast masendatuna tunda, kuid tegelikkuses ei ole asi üldsegi nii halb, kui tundub.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Täna on päev, mil puutute kokku omaenese komplekside ja allasurutud hirmudega. Võimalik, et leiate ootamatu lahenduse kaua aega õhus rippunud pingele.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna tulevad esile teie peenetundelisus ja tähelepanelikkus. Mõjute eriti kütkestavalt intellektuaalsete kalduvustega isikutele. Hea aeg kultuuriüritusteks.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna valitsevad kirglikud energiad. Teie seksuaalsus on praegu suurem, kui tavaliselt. Samas on oht sattuda armukadedusest tulenevatesse tülidesse.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Mõnel teie sõbral võib täna tulla geniaalne idee, mis ka teile palju inspiratsiooni pakub. Üldse on nüüd sõpradel teie elus tähtis roll mängida.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Praeguste seisude negatiivne külg tuleb ilmsiks siis, kui te oma tegevust pidevalt ei jälgi. Võite käituda üleolevalt ja upsakalt ning kaotada sõpru.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tõsiste meeleoludega päev. Hea aeg tegeleda vaimsete asjadega. Võimalik, et leiate omale täna mõttekaaslasi kellega kogemusi vahetada ja koos õppida.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kipute oma tegemisi viimasele minutile jätma ja see võib põhjustada mõttetuid lisakulutusi. Katsuge olle tähelepanelikum ja jälgige ennast teadlikult!
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED