Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Vältige kõikvõimalikke kokkupõrkeid ja asjatut energia raiskamist vaidlemisele inimestega, kes teiega nagunii nõustuda ei soovi. Jälgige olukorda eemalt.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Inimestega suheldes saavutate täna häid tulemusi eelkõige siis, kui väljendate ennast võimalikult rahulikult ja pealetükkimatult. Vältige provokatsioone!
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Nüüd pöördute teemade poole, mis käsitlevad teie suhteid ümbritsevate inimestega ning teie osaga maailmas. Kuid vältige oma arvamuse peale surumist.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võimalik, et teid hakkavad täna kimbutama hirmud ja kahtlused oma tervise suhtes. Püüdke siiski rahuneda ja omale haigusi mitte välja mõelda.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Teie loov eneseväljendus suureneb. Leiate julgust olla teie ise ja väljendada end teistele ilma hirmuta, seejuures ilma isekuse ja egoismita.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Täna tekib teil soov eksperimenteerida erinevate asjadega. Tärkab huvi psühholoogia vastu ning selle vastu, kuidas psühhikaga manipuleerida.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tõmbate täna oma ekstravagantsusega teiste tähelepanu. See võib olla nii positiivne kui ka negatiivne. Kõik oleneb teie enese suhtumisest.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Olete täna väga kangekaelses meeleolus. Kipute oma tahtmist ka seal läbi suruma, kus teid eriti tõsiselt ei võeta. Säilitage väärikus ja olge tagasihoidlikum!
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Tänased planeedimõjud annavad teile suurenenud energia ja hea füüsilise vormi. Peaksite leidma mooduse, kuidas seda ära kasutada ning tegema midagi kasulikku.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Teid köidavad nüüd asjad, mis kuidagi seotud naturaalse elu ja loodusega. Püüate parandada oma toitumisviise. Hea aeg halbadest harjumustest loobumiseks.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Teid tõmbab täna kõik, mis seotud seksuaalsuse ja salapäraga. Samas, kui te omale kaaslast ei leia, võite muutuda vägagi impulsiivseks ja närviliseks.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kõik vana on teile võõras, püüate teha uusi avastusi. Olete originaalne inimene kes ei võta omaks traditsioone. Tunnete vajadust olla vaba.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED