Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Võidate täna oma erakordse optimismiga mitmeid pingelisi olukordi. Suudate kerge vaevaga seltskonda värvi ja elevust tuua. Hea aeg lastega tegelemiseks.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Nüüd on hea aeg perekeskseks koosolemiseks. Vajate tavalisest suuremat turvatunnet ning teil on raske usaldada inimesi, keda eriti hästi ei tunne.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Olete täna kannatlikum, kui tavaliselt, kuid võite mõjuda oma kaaslastele laisa ja apaatsena. Hea aeg teha koduseid töid ja parandada katki läinud asju.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Teid hakkab täna kummitama kinnisidee, mis seotud kellegi enda poole võitmisega. Püüate iga hinna eest tõestada, et olete väärtuslik ja huvitav.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võivad tekkida probleemid, mis tingitud sellest, et olete oma tõekspidamistes jäigalt kinni. Püüdke ka teisi kuulata, võite enda jaoks midagi uut leida.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Tänased planeediseisud muudavad teid julgemaks aga ka halastamatumaks nende suhtes, kes nõrgad või saamatud. Raskused diplomaatiliste suhete arendamisel.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Suudate täna oma optimismiga paljusid inimesi nakatada. Samas olete ise avatud vaid meelelahutuslikele tegevustele, tööasjad ei taha sugugi sujuda.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Puutute täna kokku kummaliste, originaalsete ja ettearvamatute inimestega, kes teid omal moel rünnata püüavad. See võib teie maailmapilti laiendada.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna on soodne päev aktiivseks puhkuseks. Võite saada tõeliselt positiivseid, meeledejäävaid ning lõbusaid kogemusi, mis annavad jõudu ka edaspidiseks.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olete täna tavalisest emotsionaalsem ja kunstilembelisem. Püüate kõikjal luua ilu ja harmooniat. Püüdke liigselt mitte ärrituda, tegelege enese harimisega.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna on päev, mil võiksite aja maha võtta. Väike puhkus annab jõudu, et edaspidi efektiivsemalt tegutseda. Vältige uusi algatusi ja ettevõtmisi.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalikud probleemid füüsilise vitaalsusega. Kui väldite oma keha märguandeid ja olete hooletu, võib hiljem tõsine tervisehäire tekkida.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED