Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna vajate tavalisest rohkem teiste inimeste heakskiitu ja julgustust. Olete vastuvõtlik kõikvõimalikele välistele teguritele. Püüdke olla enesekindlam!
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna on hea päev kõikvõimalike ürituste korraldamiseks, külla minemiseks ja suhtlemiseks. Teie vaim on valmis uuteks kogemusteks. Loomingulised mõjud.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Mõjute täna autoriteetse ning usaldusväärsena. Hea aeg jagada enda ideid ja arusaami oma kaaslastega. Võimalik, et teie poole pöördutakse abipalvega.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Olete täna tavalisest leplikum, mis on põhjustatud alateadlikust hirmust üksi jääda. Püüdke vältida enese allasurumist, nii olete ise õnnelikum.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Võimalik, et puutute kokku isikutega, kellel on soov domineerida ja teisi kamandada. Teis tekib soov neile armutult koht kätte näidata.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Peaksite olema täna ettevaatlik inimestega, kes teiega konkureerivad. Võimalik, et keegi püüab ebaausal teel välja uurida teie kavatsusi ja plaane.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võimalik, et avastate täna enda jaoks uusi ja huvitavaid suhteid. Võite leida mõnes täiesti tavalises tuttavas järsku inspireerivaid omadusi.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võimalik, et teie lähedane sõber või pereliige hakkab teilt nüüd kõrgendatud tähelepanu ootama. Püüdke leida kuldne kesktee, et mõlemal oleks meeldiv suhelda.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Olete täna veidi stoiline ning jäik. Seltskonnas jääte väliselt küll tahaplaanile, kuid sisemiselt tunnetate, et olete teistest peajagu üle.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kui tunnete täna soovi südant puistata, siis peaksite olema väga valiv ja hoolikalt kaaluma, kellele oma isiklikud asjad usaldada. Ettevaatust liikluses!
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Olete revolutsioonilises ning julges meeleolus. Hea päev tõe välja selgitamiseks ja õigluse jalule seadmiseks. Teie enesekindlus tagab edu!
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna võite kokku puutuda hajameelsusest tingitud probleemidega. Olete samas jutukas ning suhtlemisaldis, kuid pealiskaudne. Ebasoodne reisimiseks.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED