Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Materiaalsed ja rahalised probleemid võivad nüüd tuua esile teie varjatud soovid ja omadused, mida parema meelega varjaksite. Hea aeg tegeleda oma puudustega.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna aktiviseerub teie emotsionaalsem pool. Tähtsustate üle kõikvõimalikke suhteprobleeme, pinged võivad tekkida üksteisest möödarääkimise tõttu.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Teid hakkavad nüüd huvitama inimestevaheliste suhete parandamine ning enda roll oma tutvusringkonnas. Tunnete soovi kellegagi rääkida ka sügavamatel teemadel.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Olete täna veidi nukrameelne ja mõtlik, kuid püüdke siiski olla avatud ja rääkige oma tunnetest mõnele usaldusväärsele sõbrale. Hea aeg suurpuhastuseks.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Teil on suurepärased kalduvused intellektuaalse töö tegemiseks, mis nõuab täpsust, metoodilisust, üksindust ning detailset tähelepanu.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Kipute täna demonstratiivselt ja väljakutsuvalt käituma. Panete mõnuga ülbitsejaid paika. Samas ärge üle pingutage, olge valmis teravateks tagajärgedeks.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Teil on kalduvus täna uskuda kergeusklikult asju, mida ei peaks uskuma. Oht langeda valeõpetuse ja manipulaatorite ohvriks. Hoiduge alkoholist.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kaldute täna oma arvamust ja seisukohti muutma ning tunnete eneselegi arusaamatul põhjusel rahutust ja närvilisust. Parem võtke aega puhkuseks.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Kipute täna omale illusioone tekitama. Võimalik, et hakkate seda, kellesse armunud olete, idealiseerima ning muutute teiste suhtes hoolimatuks.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kipute liiga kergesti alla andma ning teete juba väikseimagi ebaõnnestumise puhul järelduse, et oletegi käpardiks loodud. Rohkem eneseusku!
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kui tahate nüüd eesmärgile jõuda, siis peaksite olema natuke kavalam. Püüdke jääda võimalikult märkamatuks, kuid samal ajal hoidke end olukorraga kursis.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Teie meeleolu võib täna üsna kõikuv olla. Lasete pisiasjadel ennast ehk liiga palju mõjutada. Vältige rahvarohkeid kohti ja avalikke sõnavõtte.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED