Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Võimalik, et teie poole pöördutakse täna kontrollivas meeleolus. Olge valmis oma tegemistest aru andma kas ülemusele või vanematele inimestele.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tänased planeediseisud on seotud psüühilise ja vaimse kogemuse omandamisega. Tunnete soovi loobuda halbadest harjumustest ja tegeleda endaga.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Teie meeleolu on täna stabiilne. Romantikaks pole just kõige soodsam päev, kuid tõenäoliselt õnnestuvad nüüd väga hästi kõikvõimalikud ametlikud asjaajamised.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Pöörake rohkem tähelepanu nendele inimestele, kes teie heaks minevikus midagi teinud on. Võimalik , et keegi vajab teie abi ja mõistvat suhtumist.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Kipute täna veidi ebakindel olema. Küsite rohkem, kui tavaliselt teistelt inimestelt nõu asjade kohta, mida tegelikult ka ise teate. Hea aeg kodutöödeks.
Neitsi 23. august - 22. september
Täna on soodustatud kõikvõimalik intellektuaalne tegevus. Otsige suhteid, mis teid tõeliselt edasi viivad ja hingele rahu pakuvad. Tõstke elukvaliteeti.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Olete täna liiga kriitilises meeleolus ja sellega tõmbate ka teiste innustuse maha. Püüdke vaadata asju terviklikumalt ja tuletage meelde kaugemaid eesmärke!
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Igapäevane rutiin on teile tüütav ning igav. Kaldute unistama ja rändama unelmates kaugele ära tegelikust reaalsusest. Ettevaatust alkoholiga!
Ambur 23. november - 21. detsember
Olete täna kergesti ärrituv ning üliemotsionaalne. Võite eneselegi ootamatult oma pahameele täiesti süütu inimese peale välja valada.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Võimalik, et tunnete täna tahtejõuetust ning soovi jätta kõik tegevused sinnapaika. Püüdke siiski ennast kokku võtta, haarake kinni võimalustest, mis elu toob!
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Võite täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, kuid ärge laske ennast sellest häirida, ausus tuleb alati kasuks.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna kerkivad esile mitmed minevikuga seotud asjad. Kui mitte otseselt, siis kaudselt puutute kokku isikutega, kes teie elus on tähtsat rolli mänginud.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: