Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Olete võimeline aitama kriisisituatsiooni sattunuid ja teil on kaasasündinud oskus teiste tundeid mõjutada. Hea läbisaamine kaaslastega ja lastega.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Võimalik, et täna ilmub välja teie salavaenlane, kellest teil siiani aimugi polnud. Püüdke leida oma tegevuses nõrgad kohad ja tegelege enda tugevdamisega.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võimalik, et teile esitatakse täna ultimaatum, mis esmapilgul tundub üsna vastuvõetamatu, kuid tegelikult polegi nii hull. Tehke valik siiski südame järgi!
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna peaksite püüdma olla tähelepanelikum situatsioonides, kus peate langetama tähtsaid otsuseid. Kui võimalik, siis lükake lõpliku otsuse tegemine edasi.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võib kellegi pahaaimamatu kommentaar teie välimuse kohta mõjutada teie enesekindlust sedavõrd, et muutute hoopis teistsuguseks, kui tegelikult olete.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Täna jookseb informatsioon kiiremini, kui tavaliselt. Teie mõistus on üsna aktiivne ning mälu parem, seetõttu on väga võimalik, et õpite midagi uut juurde.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Intellektuaalsed mõjud. Aset võib leida sisukas ning meeldiv jutuajamine, mis annab teile uusi ning innustavaid ideid, kuidas oma elu korraldada.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna võivad teil tekkida ummikseisud, kummalised kohtumised võõraste inimestega ja mõttetud reisid. Püüdke neid ebamugavusi huumoriga võtta.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Peamised probleemid täna võivad tekkida sellest, kui hakkate teisi kamandama ja püüate iga hinna eest oma ideid peale suruda. Keskenduge enese arengule!
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Võimalik, et saate täna rõõmustava uudise või ahvatleva ettepaneku. Hea päev lepingute sõlmimiseks, finantstehinguteks ja läbirääkimisteks.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Mõjute täna autoriteetse ning usaldusväärsena. Hea aeg jagada enda ideid ja arusaami oma kaaslastega. Võimalik, et teie poole pöördutakse abipalvega.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalik, et lähedane sõber või partner näitab teile täna välja oma salajased mõtted. Võite saada suure üllatuse osaliseks ning hakkate elu üle järele mõtlema.
KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev::

HEAD PAKKUMISED