Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Muutute täna sõjakaks ja püüate oma võimu maksma panna. Seda eriti juhul, kui keegi julgeb teile vastu vaielda. Ebasoodne aeg diplomaatilisteks vestlusteks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Kui teil on juba mõnda aega olnud salajane sümpaatia kellegi suhtes, siis nüüd on hea aeg sellega midagi ette võtta. Lubage oma tundeid aimata.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Võimalik, et peate täna hakkama kellegi eest hoolitsema. Tõmbate oma lahke ja avatud olekuga ligi inimesi, kes on mingil põhjusel õnnetud.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Otsite kaastunnet ja headust, kuid püüdke hoiduda enesehaletsusse laskumisest. Soovitatav veeta tänane päev koos mõne usaldusväärse sõbraga.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tunnete täna rõõmu materiaalsetest naudingutest. Otsite midagi originaalset ning olete valmis selle nimel palju raha kulutama. Vältige siiski laristamist.
Neitsi 23. august - 22. september
Kipute täna inimestega mõistukõnet ajama ning lõpuks te ei saa enam ise ka aru, miks te seda üldse räägite. Oht langeda illusiooni ning ennast petta.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Tunnete soovi muuta oma välimust ja leida mõttekaaslaseid. Võimalik, et tutvusring uueneb. Suurepärane aeg kogemuste vahetamiseks ning õppimiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Kui teil tekkib täna mingi sisemine pinge, siis peaksite kindlasti leidma mooduse, kuidas seda välja elada. Vastasel juhul kannatab teie vaimne tervis.
Ambur 23. november - 21. detsember
Tunnete täna tüdimust oma igapäevase elu suhtes. Suureneb vajadus romantika ja originaalsete ettevõtmiste suhtes. Hea päev loomingulisteks avastusteks.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Võimalik, et näete nüüd eneses ülepingutamise tundemärke. Ärge olge liialt konservatiivne ning võtke aega millegi meeldiva ja lõbusa jaoks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Kipute täna olema koonerlik mitte ainult teiste suhtes vaid eelkõige just iseenda suhtes. Võiksite siiski omale lubada mõne meeldiva või maitsva asjakese!
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Tunnete end ilma hubase kodu ja perekonnata õnnetu ning hüljatuna. Soodne aeg teha koduseid töid ja tegeleda millegi ilusa ning loomingulisega.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: