WEEKENDER: Eksklusiivne intervjuu! Mida arvab menubändi Bastille ninamees tuntusest?WEEKENDER: Eksklusiivne intervjuu! Mida arvab menubändi Bastille ninamees tuntusest?
Dan SmithFoto: Scanpix

„Me ei taha olla kuulsad,“ ütleb Bastille’ laulja Dan Smith täna Weekenderis. Möödnud nädalal Saku Suurhallis esinenud Bastille andis Eestis ainsa intervjuu just TV3 popmuusikasaatele Weekender.

„Meil on väga vedanud, et oleme saavutanud sellisel tasemel edu, aga ise inimestena me õnneks kuulsad ei ole. Püüdlesime selle poole väga teadilikult ja meil on õnnestunud nii elada juba viimased 6-7 aasat,“ on bänd õnnelik.

Samuti tehakse saates lähemalt tutvust ühe suhteliselt noore Eesti duoga, kes võitis rahvahääletuse tulemusena novembris raadio Sky Plus sügishiti konkursi – see on Púr Múdd. Criusega koostöös sündinud "The Way It Goes" pani poisid tõeliselt Eesti popmuusikakaardile. Järgmisel nädalal ilmub nende debüütalbum.

Weekenderi kaamera ees on ka Türgi päritolu DJ ja produtsent Burak Yeter, kelle läbilöögihit Tuesday“ on hästi teada kõigile, kes raadiot kuulavad ja klubis käivad.

Weekender on eetris täna TV3 kl 23.35

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare