PUBLIKU VIDEO | Nõgisto Rannapiga taas ühes prooviruumis: ma olen nõus Reinuga vaidlema ja kaklema

 (8)

Täna toimus ühes Tallinna kesklinna nurgataguses stuudios 20. augustil toimuva Ruja muusikalise taasühinemise kontserdi esimene proov. Noorte solistidega harjutasid laule vanameistrid Rein Rannap ja Jaanus Nõgisto, kõrvalt oli proovi tulnud jälgima ka Tiit Haagma.

Esimene proov kulges emotsionaalselt, vanameistrid võtavad kontserdiks valmistumist väga tõsiselt, muusikaliste nüansside üle vaieldakse omavahel pikalt ja tuliselt. Mõlemad mehed aga kinnitavad, et see on täiesti normaalne ja nii jõuab lõpuks väga hea tulemuseni.

"Me oleme alati saanud teha seda, mis meile meeldib. Erinevalt mõnest teisest inimesest ei mõtle mina, kuidas mingisugusele sihtgrupile meeldida. Mind huvitab eelkõige see, mis minule meeldib. Selle nimel olen mina valmis Reinuga vaidlema ja kaklema, aga niimoodi toimub see igas rokkbändis," ütles Nõgisto.

"Mulle meeldib vaielda inimesega, kes on mulle väga tähtis ja see on Rein," lisas Nõgisto lõpetuseks.

Vaata Rannapi ja Nõgisto kirjeldust esimesest proovist lähemalt videost!

Ainult ühel õhtul astuvad lavale Ruja originaalkoosseisu liikmed, kes soovivad publikuni tuua tõeliselt emotsionaalse taasühinemiskontserdi. Laval musitseerivad Rein Rannap, Jaanus Nõgisto, Andres Põldroo, Henno Kelp, Andrus Lillepea ja Tiit Haagma. Videoekraanide vahendusel osaleb kontserdil sümboolselt ka Urmas Alender.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare