OSALE AUHINNAMÄNGUS! Võida lennupiletid kahele Amsterdami või Viini

 (1)

Nordica auhinnamäng
Nordica auhinnamängFoto: Nordica

Lennufirma Nordica kuulutas välja kampaania "Eesti muld ja Eesti Ruja – auhinnamängu" ja kingib augusti lõpus ühele kaks edasi-tagasi piletit Amsterdami või Viini. Loosis osalemiseks tuleb hiljemalt 22. augusti hilisõhtuks registreerida oma nimi ja e-posti aadress auhinnamängu kodulehel.

"Rahvuslikud asjad vajavad meelespidamist. Ruja kontsert on üks selline sündmus," selgitas Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuht Toomas Uibo ettevõtte otsust ühele õnnelikule kontserdikülastajale kinkida lennukipiletid Amsterdami või Viini.

"Nordica on rahvuslik firma, mis kuulub eestlastele. Proovime olla seal, kus on Eesti rahvas," lisas ta.

Loosis osalemiseks tuleb minna auhinnamängu kodulehele ja sisestada oma e-posti aadress.

Kõikide osalejate vahel, kes on nõustunud auhinnamängu tingimustega ja oma e-posti aadressi, loositakse välja edasi-tagasi lennupiletid kahele reisijale Amsterdami või Viini.

Auhinnamäng kestab 31. juulist 22. augustini (kaasa arvatud).

Võidetud piletid tuleb ära kasutada lennuperioodil 29. august kuni 31. detsember 2017.

Võitjaga võetakse ühendust ja auhind edastatakse e-posti teel hiljemalt 29. augustiks.

20. augusti õhtul astuvad Tallinna laulukaare all lavale Ruja originaalkoosseisu liikmed, et publikuni tuua tõeliselt emotsionaalse taasühinemiskontserdi. Laval musitseerivad Rein Rannap, Jaanus Nõgisto, Andres Põldroo, Henno Kelp, Andrus Lillepea ja Tiit Haagma. Videoekraanide vahendusel osaleb kontserdil sümboolselt ka Urmas Alender.

Seotud lood:

Ühes Rujaga astuvad üles Eesti parimad pillimehed ning andekaimad lauljad. Esitusele tulevad kõik Eesti rokiklassikasse kuuluvad Ruja suurimad hitid, mille sõnu teavad peast nii noored kui vanad.

Osta pilet SIIT.

Külasta auhinnamängu kodulehte SIIN.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare