KLAPID PÄHE! Frankie Animali 5 lugu 5 elujuhtumiks: pisarate valamisest maskeraadini

Tallinn Music Week

KLAPID PÄHE! Frankie Animali 5 lugu 5 elujuhtumiks: pisarate valamisest maskeraadini
Foto: Pressimaterjal

Järjekorras üheksas Tallinn Music Week on ligi hiilimas ning nüüd on vast viimane aeg teha tutvust tänavuste artistidega. Publik heidab pilgu esmalt pilgu indiroki grupile Frankie Animal. "Frankie Animal on jäiselt mahlane kui värskelt pressitud mojito reedesel hilisõhtul, täites ruumi enda ümber “täna võib kõike juhtuda ...” tundega. Bänd on üheaegselt õrn ja jõuline, lummates publikut oma läbistava, kuid samas intiimse ja tundliku esinemisega," seisab nende tutvustuses.

Palusime Marie Vaiglal, Jonas Kaarnametsal ja Jan-Christopher Soovikul meie lugejate jaoks välja valida 5 Frankie Animali lugu 5 elujuhtumiks!

1. “Nightlights”

Nimi ei valeta — “Nightlights” pane peale, kui sõidad autoga mööda tühja tänavatuledes vihmast Tallinna ringi. Sihitult. Ja avasta, mida öine linn endas peita võib…

2. “Kickdrum Kickdrum”
Peolugu! C’mooon and do the kickdruuuum! “Kickdrum Kickdrum!” võiks käima tõmmata küll…

3. “The Pipers”

“The Pipers” võiks olla see lugu, kui sõidad suvisel õhtupoolikul mõnelt reisilt või festivalilt koju. Kiire maantee, kauguses kuldne õhtune päike, auto on inimesi täis, kuid kõlab vaid see lugu. Kõik oma sügavates mõtetes…

Seotud lood:

4. “3 Years”
Nutulugu — no, kui see pala räägib aja möödumisest, mälestustest, armastusest, siis pole võimalik, et pisar silma ei kisu.

5. “The China Song”
See idamaine rokk tekitab veidi sellise tunde, et tahaks ennast üles lüüa, mõne uhke kleidi või smokingu selga tõmmata ja maskeraadile sõita. Salapärasele, bravuursele, elitaarsele maskeraadile.

Pole ühtegi arvestavat põhjust, miks Frankie Animal peaks Tallinn Music Weekil nägemata jääma, sest bänd astub üles suisa kolmel korral! Festivali linnalavade programmi raames saab neid näha neljapäeval, 30. märtsil Nordic Hotel Forumis kell 13:00 ja laupäeval, 1. aprillil Viru Keskuses kell 16:00. TMW põhiprogrammis näeb neid reedel, 31. märtsil Kinos Sõprus kell 20:00.

Tallinn Music Week toimub tänavu 27. märtsist kuni 2. aprillini. Rohkem lisainfot festivali kohta leiad SIIT.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare