Karl Vilhelm Valter avaldab lood, mida koos Rujaga augustis esitab

 (2)

Rakett69 võitjaga intervjuu
Rakett69 võitjaga intervjuuFoto: Ilmar Saabas

"Pinge on peale pandud ja vastutus on suur. See on nii legendaarne bänd ja kõik on nende lugusid kuulnud. See pole nii, et lähed lavale ja laulad kuidagi ära..." arutleb Rakett 69 võitja Karl Vilhelm Valter. Ta astub 20. augustil Lauluväljakul üles koos legendaarse ansambliga Ruja.

Teadussaate "Rakett 69" VII hooaja võitja Karl Vilhelm Valter räägib Publikule, et esimest korda laulis ta Ruja "Õunalaulu" juba koolis. Nüüd tuleb see taas koos Rujaga esitamisele: "Kuna on noorteaasta, siis meie kanda jääb just "Õunalaul" ja "Inimene õpib"."

"Ma esitasin just nende pala "Must lind". Mul on kodus nende plaadid. Nende repertuaar on minu repertuaar," nendib noor muusik.

Valteri jaoks on põnev jagada lava nii legendaarsete muusikutega nagu Jaanus Nõgisto ja Rein Rannap. "Ma pole nendega varem kohtunud, seega on see kindlasti põnev. Kavatsen laval rokkida," lubab ta.

Lisaks Valterile astuvad solistidena Lauluväljaku lavale Kadri Voorand, Ott Lepland, Kristjan Kannukene, Priit Võigemast ja Robert Linna. Ühe osana kontserdist saab laval näha ka andekaid ja noori uue põlvkonna trummareid ning kitarriste. Ruja ühe õhtu põhikoosseisu kuuluvad Andres Põldroo, Laur Joamets, Henno Kelp ja Andrus Lillepea.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare