JÕULU-INSTA: Millised kodumaised staarid vehivad trenni teha, ilutsevad jõulumõtteis ja peesitavad soojal maal?

 (24)

JÕULU-INSTA: Millised kodumaised staarid vehivad trenni teha, ilutsevad jõulumõtteis ja peesitavad soojal maal?
Foto: Instagram

Kui välismaised staarid tähistavad jõule eriti ekstravagantselt, siis Eesti kuulsused on tükkmaad tagasihoidlikumad. Sellest hoolimata on need lihtsad hetked aga kahtlemata soojemad ja liigutavamat kui ülepingutatud glamuur ja sära — heida pilk sellele, kuidas kodumaised tuntud tegelased tänavu pühad mööda saadavat!

Grete Paia

Y u so cuuuuuute?! 🙈😍 #pomeranian

A photo posted by Grete Paia (@gretepaia) on

Cool D

Merry merry iXMas!

A video posted by Pt Klsr (@cool_d_reisiv_neer) on


Daniel Viinalass

Youuuuuu-uuuuuu-uuuuuuuuuu

A video posted by Daniel Levi Viinalass (@danielviinalass) on

Kristjan Hirmo

🎄Häid jõule🎄Merry Christmas🎄

A photo posted by Hirmo Faktor (@hirmofaktor) on

Lauri Pedaja

Ei midagi erilist...lihtsalt mina ja minu kullakallis naispere😻

A photo posted by Lauri Pedaja (@lauripedaja) on

Birgit Sarrap


Maret Soom

Christmas 2016 #family #christmasdinner

A photo posted by Maret Soom (@maretsoom) on

Silver Lass

Häid pühi! Saage tuttavaks meie uusima pereliikmega!

A photo posted by Silver Laas (@silverlaas) on

Liisa Leetma

looking for my Christmas spirit 👀

A photo posted by ✧☽make-up artist☾✧ (@liisaleetma) on

Evely Ventsli


Rasmus Rändvee

Seotud lood:

Artjom Savitski

🎅🏻🎅🏻🎅🏻Rahu ja head kõigile 🎅🏻🎅🏻🎅🏻

A photo posted by ARTJOM SAVITSKI (@artjomsavitski) on

Grete Klein

Me soovime teile palju armastust ja headust!❤Häid jõule, kallid sõbrad!🎄🎁🎅🏻 #srilankanchristmas

A photo posted by Grete Klein (@greteklein) on


Getter Jaani

Kirsti Timmer

Kauneid jõule!

A photo posted by @kirstitimmer on

Laura Nestor

Kuuselõhn tuli tuppa 🌟#advent #chrismastree

A photo posted by laura_nestor (@laura_nestor) on

Lauri Pihlap

Here's a little throwback Christmas card from 2003. Merry Christmas people!

A photo posted by Lauri Pihlap (@lauripihlap) on

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare