INTERVJUU: Vello Vaher põrutas taas USA-sse: pääs talendisaatesse oli uskumatu lugu — oleks tahtnud kõigile karjuda, aga pidin olema hiirvaikne

 (16)

Vello Vaher sõitis 11. augusti varahommikul taas Ameerika Ühendriikide poole, et järjekordselt talendisaate "America's Got Talent" võtteperioodil osaleda. Kaks pingelist ja pikka reisi on seljataga ning nüüdsel käigul ootab teda ees hulk intervjuusid ja mis kõige tähtsam, uus number kohtunike ja miljonite televaatajate ees.

Püüdsime hommikutundidel Tallinna Lennujaamas Vello kaamera ette, kõigest veerand tundi enne lennule minekut. Akrobaati saatma tulnud perekond ja sõbrad olid vaat, et sama elevil, kui mees ise.

Vello on seotud väga rangete ja pikkade lepingutega, mis sulgevad mehe suu nii mõnegi detaili osas. Näiteks ei julge ta isegi mainida, kui suured võivad olla trahvid, mis teda lepingut rikkudes ees ootavad.

Oma kava paneb kokku Vello enda tugevustele keskendudes ning rõhub originaalsusele. "Noaloopijad loobivad ikka nuge, laseb ikka varvastega vibu, žonglöör ikka žongleerib ja laulja ikka laulab,"

"See on väga uskumatu lugu," vastas Vello küsimusele tema talendisaatesse sattumise kohta ning tõdes, et kogu perega saatesse minek oli samuti hetkeks kaalukausil. Vastu sai võetud siiski teistsugune otsus.

Mismoodi valmistub Vello uueks etteasteks, mida ta Ameerikas teeb ning kui väga ta ootab, et saaks Eesti rahvale kogu põnevast teekonnast pajatada, vaata videost!

Loe veel

Tähtede mäng
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare